ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تمام تیپ های سوشا مکانی ، جنجالی و منشوری

تیپ های عجیب و جنجالی سوشا مکانی

جنجال لباس ها و تیپ های سوشا مکانی بارها و بارها در فضای مجازی پیچیده است . کتی که با شلوارک ست شده است و یا شلوار فاق بلندی که نشانی از خوش پوشی ندارد. سوشا مکانی در برهه ای از زمان، شاید بین تابستان تا زمستان سال گذشته، با رفتاری که در فضای مجازی داشت، نشان می داد که بیشتر از فوتبال در کار مد و لباس است. از او بعضا عکس های عجیبی هم در فضای مجازی منتشر می شد که جالب نبود. به هر حال فوتبالیست ها زیر ذره بین هستند و شکل لباس پوشیدن شان هم برای مردم مهم.

تیپ سوشا مکانی ، تیپ سوشا مکانی در عروسی ، تیپ جدید سوشا مکانی

کپی از روی دست تتلو
تیپ عجیب سوشا مکانی که متاسفانه به آن ظلم شد. شاید این تیپ به اندازه شلوار تابستانی او، تو چشم نباشد ولی همانطور که می بیند، بسیار خفن است. این شکل لباس پوشیدن یک جورهایی کپی از روی دست تتلو بود. سوشا این عکس را یک سال و اندی قبل منتشر کرد که با واکنش های متفاوتی در فضای مجازی روبرو شد ولی او در آن زمان، اینقدر تو چشم نبود و هنوز آنهمه جنجال را به راه نیانداخته بود.

تیپ سوشا مکانی ، تیپ جدید سوشا مکانی ، لباس های سوشا مکانی

تیپ های تابستانه سوشا
سوشا امسال برای تابستان شلوار زرد و شبیه به باب اسفنجی انتخاب کرد اما او در تابستان های گذشته هم با قدرت عمل می کرد، منتهی همانطور که عرض کردیم، اینقدر تو چشم نبود. شما اگر به سه عکس بالا دقت کنید، متوجه می شوید که سوشا همین سال گذشته و دو سال قبل هم تیپ های عجیبی می زد ولی منتهی ما عین کبک سرمان را زیر برف کرده بودیم و به این بنده خدا بی توجه بودیم. ضمن عذرخواهی از سوشای عزیز به عرض می رسانیم که ترکیبی از شلوار کوتاه یا پاچه تا زدن، به اضافه تی شرت گل منگلی او، جز تیپ های تابستانه خوبش بود ولی عمرا به پای باب اسفنجی نرسند!

تیپ سوشا مکانی ، لباس های سوشا مکانی ، تیپ سوشا مکانی دروازه بان

ست کت و شلوار سفید!
با توجه به سرد شدن هوا، سوشا مکانی هم مجبور شد کم کم به جای گرم کوچ کند که در عکس بالا حاصل این کوچ را می بیند. او کت را با شلوارک سفید ست کرده است. تیپی که شاید در ایران غریبه باشد ولی در همه جای دنیا مد است و متاسفانه در این زمینه هم ایران عملکرد ضعیفی داشته است. سوشا به عنوان یکی از سردمداران سبک کت-شلوارک، اولین بار با لو رفتن این عکس جنجال ساز شد!

تیپ سوشا مکانی ، تیپ سوشا مکانی دروازه بان ، تیپ سوشا مکانی پرسپولیس

به سمت سالن مد!
سوشا در همان روزها برای اینکه بیرون برود، نیاز داشت چیزی غیر از شلوارک بپوشد به همین دلیل سریعا یک کت و شلوار تاره رو کرد. این کت تک به همراه شلوارش، بسیار تک بودند و دوباره سوژه شدند. همان روزی که سوشا این لباس ها را تنش کرد، عکس او سریعا در سایت ها پیچید و پای آن هم نوشتند: «شلوار منشوری سوشا.» ولی ما هر چقدر نگاه کردیم، این شلوار را منشوری حس نکردیم ولی اگر در این عکس توجه کنید، شکل رفتن او به رختکن تیم برای لباس عوض کردن، جوری است که انگار دارد به سالن مد می رود.

تیپ سوشا مکانی ، تیپ سوشا مکانی پرسپولیس ، تیپ سوشا مکانی

ست اول زمستان!

در اوایل زمستان که بارندگی ها شروع شد و متاسفانه آفتاب هم گرمای آنچنانی نداشت، سوشا مکانی مجبور شد چنین تیپی بزند. او کاپشن چرم خود را با کفش های تتلو شکل خود ست کرد و همانطور که می بیند پاچه شلوارش را هم، تا زده است. همیشه همه مردم در فضای مجازی، اسیر این عکس های یهویی سوشا بودند. اینکه اصلا در جریان نیست از او عکس می گیرند!

تیپ سوشا مکانی ، تیپ سوشا مکانی ، تیپ سوشا مکانی در عروسی

بیشتر به دنبال مدلینگ
این عکس شاید یهویی نباشد، شاید ویژگی های دیگر عکس های او را نداشته باشد ولی یک وجه اشتراک با بقیه عکس ها دارد و آن این است که سوشا قصد داشت بیش از فوتبالش، تیپ و مدل بودنش را نشان دهد. او بارانی به تن دارد ولی همانطور که می بیند جوراب به پا ندارد و این هم برای خودش یک مد است.

تیپ سوشا مکانی ، تیپ سوشا مکانی ، تیپ سوشا مکانی در عروسی

شلوار منشوری
این هم تصویری از سوشا در روزهای جنجالی زندانی شدنش. او در یکی از روزها که به دادسرا رفت، در ظاهر لباس موجهی به تن داشت ولی همانطور که می بیند شلوار او فارغ از کت و لباسش، منشوری است. فقط لازم است به کمربند او دقت کنید!

تیپ سوشا مکانی ، تیپ سوشا مکانی ، تیپ سوشا مکانی در عروسی

این بار لباس منشوری
بعد از آزادی از زندان، در شرایطی که سوشا بر سر قبر شهدا حاضر شده بود و خیلی ها منتظر بودند دیگر او را با تیپ های ساده ببیند، تنها اندکی بعد با چنین لباسی سر تمرین حاضر شد تا دوباره دوربین ها روی او زوم شود.

تمام تیپ های سوشا مکانی ، جنجالی و منشوری

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نمناک منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده