ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیرعامل رایتل: ما حامی تعیین کف و سقف قیمت اینترنت موبایل هستیم

مدیرعامل رایتل اعلام کرد: «ما حامی تعیین کف و سقف اینترنت موبایل هستیم، زیرا قیمت اینترنت موبایل در ایران نسبت به دنیا ارزان است و در برخی موارد قیمت بسته‌های اینترنت موبایل فضای رقابت شرکت‌های ارائه دهنده ADSL را سخت کرده و مشترک را به استفاده بیشتر از اینترنت موبایل سوق می‌دهد.»

مدیرعامل رایتل اضافه کرد:«ما کاملاً با تعیین کف قیمت اینترنت موبایل موافق هستیم زیرا ایران از نظر قیمت پایین اینترنت موبایل در دنیا سوم است و این زنگ خطری برای دیگر بازیگران این عرصه در کشور است.»

صدری در مورد سرمایه‌گذاری شرکت‌های خارجی در رایتل گفت:«بحث سرمایه‌گذاری خارجی‌ منوط به یک ارتباط دو طرفه است. ما مسائل و اولویت‌های کاری رایتل را در نظر می‌گیریم.»

او درباره طولانی شدن مذاکره رایتل با شرکت‌های خارجی توضیح داد:«کار ساده‌ای نیست که با دو طرف قرارداد با دو بار مذاکره کردن تمام بایدها و نبایدها را در نظر گرفته و به تصمیم خوبی برسند. ما سعی می‌کنیم به توافقی دست یابیم که به نفع رایتل باشد. بنابر این باید مذاکرات با دقت و همراه با صبر و حوصله باشد.»

منبع زومیت تگ ها رایتل اینترنت موبایل

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت زومیت منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده