ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نکات ضـروری در استفاده از کولرها

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد در زمینه رعایت ایمنی کولرها هشدار داد. آفتاب : سید عباس میرشمسی با توجه به فرا رسیدن روزهای گرم سال و نیاز مردم به استفاده از کولرهای آبی، بر رعایت نکات ایمنی تأکید نمود و نکاتی را در خصوصی نصب کولرها یادآور شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، عدم توجه به توصیه های ایمنی را عاملی دانست که خطرات جانی و مالی بسیاری به دنبال دارد.
وی بر اساس آمارهای موجود در سراسر کشور، فوتی های ناشی از برق گرفتگی در کولرهای آبی را رو به افزایش و نگران کننده معرفی کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ میرشمسی گفت: قطعاً رعایت اصول ایمنی در نصب، راه اندازی و سرویس دوره ای کولر ، ضامن سلامتی شهروندان خواهد بود، زیرا پیشگیری مهم تر از درمان است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، استفاده از کولرهای دارای نشان استاندارد، نصب و راه اندازی کولرها توسط سرویس کار متخصص، اتصال سیم و اطمینان از درستی عملکرد سیستم آب رسانی در کولر را از جمله نکات ضروری در ایمنی کولر دانست.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X