نکات ضـروری در استفاده از کولرها

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد در زمینه رعایت ایمنی کولرها هشدار داد. آفتاب : سید عباس میرشمسی با توجه به فرا رسیدن روزهای گرم سال و نیاز مردم به استفاده از کولرهای آبی، بر رعایت نکات ایمنی تأکید نمود و نکاتی را در خصوصی نصب کولرها یادآور شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، عدم توجه به توصیه های ایمنی را عاملی دانست که خطرات جانی و مالی بسیاری به دنبال دارد.
وی بر اساس آمارهای موجود در سراسر کشور، فوتی های ناشی از برق گرفتگی در کولرهای آبی را رو به افزایش و نگران کننده معرفی کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ میرشمسی گفت: قطعاً رعایت اصول ایمنی در نصب، راه اندازی و سرویس دوره ای کولر ، ضامن سلامتی شهروندان خواهد بود، زیرا پیشگیری مهم تر از درمان است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، استفاده از کولرهای دارای نشان استاندارد، نصب و راه اندازی کولرها توسط سرویس کار متخصص، اتصال سیم و اطمینان از درستی عملکرد سیستم آب رسانی در کولر را از جمله نکات ضروری در ایمنی کولر دانست.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نکات ضـروری در استفاده از کولرها» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X