ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جلوگیری از دسترسی غیر قانونی به وای.فای -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- یکی از راه هایی که می توان به کمک آن جلوی نفوذ افراد ناشناس به شبکه wi-fi را گرفت، انتخاب یک رمز عبور قوی است.

,جلوگیری,دسترسی,قانونی,[categoriy]

جلوگیری از دسترسی غیر قانونی به وای.فای

جلوگیری از دسترسی غیر قانونی به وای.فای -آکاجلوگیری,دسترسی,قانونی,وای.فای

آکاایران: جلوگیری از دسترسی غیر قانونی به وای.فای

این روزها اکثر ما از یک سرویس اینترنت پرسرعت در محل زندگی یا کارمان استفاده می کنیم. بیشتر مواقع سرعت و کیفیت این سرویس اینترنت پرسرعت هم آنقدر پایین می آید که آن را با سرویس دایل آپ مقایسه می کنیم.

گاهی هم حجم اینترنت سرویسی که دریافت کرده ایم بسرعت باور نکردنی تمام می شود. در چنین شرایطی اولین کاری که می کنیم این است که به بخش فنی شرکت سرویس دهنده اینترنتی خودمان زنگ بزنیم و دلیل این کندی و پایان سریع حجم اینترنت را جویا شویم.

همیشه هم در این مرحله شرکت ها اعلام می کنند که مشکلاتی خارج از کنترل شبکه آنها رخ داده که به زودی حل می شود.

اما گاهی ممکن است مشکل کاهش کیفیت سرویس اینترنت و تمام شدن سریع حجم آن به خاطر مشکلات زیرساختی و یا شبکه شرکت سرویس دهنده نباشد چراکه ممکن است فردی رمز wi-fiسرویس اینترنت خانه شما را پیدا و براحتی همزمان با شما البته بدون اینکه پولی پرداخت کند از سرویس اینترنت خانه تان استفاده می کند.

یکی از راه هایی که می توان به کمک آن جلوی نفوذ افراد ناشناس به شبکه wi-fi را گرفت، انتخاب یک رمز عبور قوی است. اما گاهی این راه هم کار ساز نیست. در این مرحله نیاز به یک سرویس قوی دارید که شبکه اینترنت wi-fi خانه شما را مدیریت کند.

این سرویس می تواند اپلیکیشن Home Wifi Alertباشد. این اپ اندرویدی سرویس جالبی است که با نصب آن روی گوشی به شما نشان می دهد چه دستگاه هایی به مودم شما متصل شده اند و با دستور شما می تواند دستگاه های ناشناس را قطع کند.

همچنین این اپ، IP تمام دستگاه هایی که به شبکه اینترنت شما متصل شده اند را نیز نشان می دهد و در صورت اتصال یک دستگاه جدید به شبکه اینترنت با یک زنگ هشدار این اتصال را به شما خبر می دهد.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده