ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش مدیر توئیتر به اعتراضات خشم آلود کاربران -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- تایم لاین توییتر تغییر می کند؟ این شایعه کاربران را عصبانی کرده است!

,واکنش,مدیر,توئیتر,[categoriy]

واکنش مدیر توئیتر به اعتراضات خشم آلود کاربران

واکنش مدیر توئیتر به اعتراضات خشم آلود کاربران -آکاواکنش,مدیر,توئیتر,اعتراضات,آلود,کاربران

آکاایران: واکنش مدیر توئیتر به اعتراضات خشم آلود کاربران

پس از انتشار خبر اعمال تغییرات در شیوه نمایش تایم لاین توئیتر و واکنش خشم آلود برخی کاربران، جک دورسی مدیر عامل این شرکت مجبور به واکنش شد.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، روز گذشته خبری منتشر شد که نشان می داد توئیتر قصد دارد شیوه نمایش توئیت های دیگر کاربران برای هر کاربر را تغییر دهد و این کار را بر مبنای علائق، سلیقه و عادات کاربری هر فرد تغییر دهد.

به همین منظور قرار است به زودی الگوریتم مورد استفاده در تایم لاین توئیتر تغییر کند تا توئیت ها به شیوه های که تصور می شود مورد علاقه هر کاربر است مرتب شوند. این در حالی است که فعلا نحوه مرتب شدن توئیت ها تنها بر مبنای زمان ارسال آنهاست.

هنوز مشخص نیست این تغییرات به صورت اجباری برای همه کاربران اعمال خواهد شد یا توئیتر به افراد بر مبنای تمایل آنها حق انتخاب می دهد.

پس از انتشار این خبر سیلی از پیام های مخالف و موافق با موضوع ارسال شد که البته میزان ارسال پیام های مخالف بیشتر بود.

از همین رو جک دورسی مدیر عامل توئیتر خود به موضوع واکنش نشان داد و با ارسال پیام هایی از تداوم بررسی موضوع برای تسهیل دسترسی و استفاده کاربران خبر داد.

وی در این مورد نوشت: می خواهیم همه شما بدانید که ما همیشه به شما گوش می کنیم و هرگز برنامه ای برای تغییر نظم فعلی تایم لاین در هفته آینده نداشته ایم.

وی افزوده: من نمایش آنی پیام ها را دوست دارم و ما بهبود آن را برای اینکه توئیتر بیشتر و نه کمتر زنده به نظر برسد ادامه می دهیم.

این اظهارات واکنشی به افرادی است که تصور می کردند ممکن است توئیتر به بهانه نمایش پیام های مهم تر به نمایش پیام های قدیمی به جای جدیدترین پیام ها بپردازد.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده