کارهای تازه «پاپتی‌ها»

کارگردان نمایش «سال ثانیه» که پیش از این قصد داشت این اثر را در شهرهای مختلف به صحنه ببرد با اشاره به مشکلاتی که سفر و اجرا در خارج از تهران دارد اظهار کرد که این برنامه متوقف شده است. خبرگزاری مهر: کارگردان نمایش «سال ثانیه» که پیش از این قصد داشت این اثر را در شهرهای مختلف به صحنه ببرد با اشاره به مشکلاتی که سفر و اجرا در خارج از تهران دارد اظهار کرد که این برنامه متوقف شده است.

«سال ثانیه» متوقف شده است/ کارهای تازه «پاپتی‌ها»

حمید پورآذری درباره وضعیت اجراهای نمایش «سال ثانیه» در شهرهای مختلف ایران در سال جاری به خبرنگار ما گفت: فعلا برنامه اجراهای این اثر نمایشی در شهرهای دیگر را متوقف کردم چون این برنامه باید حساب شده و با برنامه ریزی دقیق پیش برود. اجرای «سال ثانیه» در شهرهای دیگر مشکلات و سختی‌های زیادی دارد.

وی اظهار کرد: در ابتدا باید در هر شهر مکانی را پیدا کنیم که مناسب اجرای «سال ثانیه» باشد. همچنین برای ۳ یا ۴ روز اجرا، نیاز است تا گروه اجرایی شامل ۲۰ نفر به مدت حداقل ۱۰ روز درگیر آماده سازی مکان برای اجرا باشند که باید وضعیت و هزینه رفت و آمد و اسکان گروه اجرایی و انتقال وسایل مورد نیاز اجرا، مشخص باشد.

سرپرست گروه تئاتر «پاپتی‌ها» درباره فعالیت‌های این گروه نمایشی در سال جاری، یادآور شد: هفته گذشته و در برنامه فستیوال «موسیقی تلفیقی» خانه هنرهای شهری، پرفورمنس «بینابین» را اجرا کردیم. این اجرا در راستای هدف خانه هنرهای شهری در خصوص گفتگوی هنرمندان مختلف نظیر هنرمندان تئاتر، تجسمی و موسیقی بود.

پورآذری ادامه داد: موضوع کلی مدنظر خانه هنرهای شهری «شهر، هنر و اوقات فراغت» بود و ما هم در پرفورمنس «بینابین» موضوع زیست محیطی را مدنظر قرار دادیم. در پرفورمنس «بینابین» حدود ۳۰ نفر از شرکت کنندگان در کارگاه «کارگردانی و بازیگری پیشرفته» که در دانشگاه تهران برگزار می‌کنیم و همچنین اعضای گروه «پاپتی‌ها» حضور داشتند که به مدت ۶ روز اجرا شد.

وی درباره احتمال تولید و اجرای اثری جدید توسط گروه «پاپتی‌ها» در سال جاری، گفت: احتمال اینکه کار جدیدی را شروع کنم وجود دارد ولی اینکه آیا به اجرا در سال جاری بیانجامد، هنوز مشخص نیست.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارهای تازه «پاپتی‌ها»» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها- فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X