ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شرایط واگذاری باشگاه نفت

شرایط واگذاری امتیاز باشگاه نفت تهران از سوی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت تهران اعلام شد.

به گزارش فارس، کمیته منتخب واگذاری موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت تهران در نظر دارد نسبت به فروش موسسه مذکور اقدام کند. بنابراین از کلیه متقاضیان دعوت می شود در جلسه توجیهی مورخ چهارشنبه پنجم خردادماه ۱۳۹۵ راس ساعت ۱۶ در محل موسسه واقع در تهران- خیابان ولی عصر ع – خیابان بزرگمهر- پلاک ۲۰ – طبقه دوم واحد ۳ حضور بهم رسانند:

شرایط متقاضیان:
۱ - متقاضیان باید توانایی مالی کافی و صلاحیت های مورد نظر مراجع ورزشی را داشته باشند.
۲ - متقاضیان باید برای شرکت در جلسه توجیهی مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال) پنجاه میلیون ریال( به حساب شماره ۲۷۴۶۶۸۸۰۰۹ بانک تجارت شعبه نفت تهران کد ۱۷۶ به نام موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت تهران واریز و فیش مربوط را هنگام ورود به جلسه فوق تحویل امور مالی موسسه کنند.

۳ - متقاضیان بایدهمراه با معرفی نامه و مستندات مبنی بر دلیل سمت - پیشنهاد مالی خودرا در پاکت لاک و مهر شده تا پایان وقت اداری شنبه هشتم خردادماه ۹۵ تحویل بازرس قانونی موسسه در محل موسسه داده و رسید دریافت کنند.

۴ - به منظور تضمین شرکت در مزایده متقاضیان باید همزمان با تاریخ فوق یک فقره چک تضمین بانکی
)به ذینفعی موسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران( به میزان ۱۰٪ مبلغ پیشنهادی خودرا در پاکت لاک و مهر شده جداگانه تحویل بازرس موسسه نمایند.

۵ - پاکت مالی متقاضیانی که مدارک ناقص یا مخدوش یا بدون تضمین را ارسال کرده باشند گشایش نخواهد شد.

۶ - مسئولیت اخذ مجوزهای مربوط به ادامه فعالیت موسسه از مراجع ذیصلاح ورزشی با برنده مزایده است.

۷ - کمیته واگذاری در رد یا قبول پیشنهادها مختار است.

[ منبع این خبر سایت الف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X