ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ظرفیت های استان قم برای فعال سازی و توانمند کردن واحدهای تولیدی بسیج شود

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی قم، فتحعلی محمدزاده در بازدید از تعدادی از شهرک های صنعتی و پروژه های عمرانی قم، در جمع مدیران و کارشناسان فنی شرکت شهرک های صنعتی افزود: در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب به عنوان اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل نامگذاری شده است، فعالیت مجموعه ها باید بگونه ای باشد که شاهد حرکتی مضاعف نسبت به دستورالعمل ها و شاخص های جاری در هرسال باشد.
وی، صرفه جویی در هزینه ها و بالا بردن بهره وری را از برنامه های سال جاری عنوان کرد وادامه داد: تجمیع و اولویت بندی اجرای پروژه ها، انضباط مالی، شفاف سازی و سرعت بخشی به روند خدمات رسانی، کمک می کند تا ضمن تحقق زمینه های اقتصاد مقاومتی، رضایت سرمایه گذاران نیز محقق شود.
وی تکریم، احترام و خدمت بی منت به تولید کنندگان را سرلوحه کار شرکت های استانی برشمرد و بیان داشت: به دنبال آن هستیم که با رفتار و خدمت رسانی خود اعلام کنیم که امسال سال ویژه ای است و برای این مهم لازم است تا از پاسخگویی گرفته تا خدمت رسانی به واحدهای صنعتی و تسهیل در امور به گونه ایی اقدام شود که نتیجه آن ایجاد امید در سرمایه گذاران باشد.
محمدزاده تلاش شرکت های استانی در رفع مشکلات و خواسته های واحدهای تولیدی را مدنظر قرار داد و تصریح کرد: باید از تمام ظرفیت استان برای پیشبرد اهداف توسعه تولید، اشتغال و کار استفاده شود و سازمان صنایع کوچک نیز همواره آماده پشتیبانی و کمک رسانی و تسهیل در روند اجرای دستورالعمل ها و درخواست های اعلامی است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود فعال سازی واحدهای راکد و نیمه فعال را مد نظر قرار داد و افزود: فعال شدن تعداد قابل توجهی از واحدهای صنعتی و توانمند شدن آن ها به معنی نیاز به زیرساخت و خدمات رسانی سریع شهرک های صنعتی است که از امروز باید پیش بینی های لازم انجام شود تا در مسیر حرکت واحدهای تولیدی شاهد مشکلات جدید و یا کمبودی در زیرساخت ها نباشیم.
وی همکاری و مساعدت سایر دستگاه های خدمت رسان به بخش صنعت و تولید با شرکت شهر ک های صنعتی را خواستار شد و گفت: خوشبختانه در کشور و بخصوص استان قم این همکاری قابل لمس است ولی همان گونه که رهبر انقلاب نیز فرمودند ما باید کاری ویژه در سال جاری انجام دهیم.
فتحعلی محمد زاده معاون عمران و محیط زیست سازمان صنایع کوچک و شهر ک های صنعتی ایران به همراه امیر طیبی نژاد مدیرعامل شرکت شهر ک های صنعتی استان و تیم فنی همراه از شهرک های صنعتی شهاب،ICT، شکوهیه و محمود آباد بازدید و از نزدیک زیرساخت ها و پروژه های در حال اجرا را به صورت فنی مورد ارزیابی قرار داد.
استان قم دارای هفت شهرک صنعتی شکوهیه، الغدیر، چاپ و نشر، سلفچگان، محمود آباد، قنوات و ICT و چهار ناحیه صنعتی خورآباد، دستجرد، سیرو و طغرود است.
/2085/ 6133/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده