ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عاقبت روابط پنهانی و خیابانی زن جوان با یک پسر

من هم روزی مانند خیلی از دخترانی بودم که از روابط هوس آلود و خیابانی به عنوان عشق پاک و علاقه عاشقانه نام می برند.

روابط پنهانی و خیابانی

زن جوان که از 2 روز قبل به میله های سیاه بازداشتگاه خیره شده بود در حالی که حلقه های فولادین دستبندهای قانون را در دستانش جابه جا می کرد در تشریح ماجرای زندگی اش به کارشناس اجتماعی کلانتری سجاد مشهد گفت: 17 سالم بود که در مسیر مدرسه عاشق صابر شدم.

 وقتی بزرگ ترها از عاقبت شوم عشق های خیابانی سخن می گفتند در دلم آن ها را به تمسخر می گرفتم و روابط پنهانی با صابر را نشانه ای از یک عشق پاک می دانستم با خودم می گفتم چه اشکالی دارد 2 نفر که یکدیگر را عاشقانه دوست دارند با هم زندگی مشترکی را تشکیل بدهند؟

 این در حالی بود که خانواده ام راضی به ازدواج من و صابر نبودند و من برای راضی کردن پدرم دو بار از خانه فرار کردم.

 تا این که روزی با یک تصمیم احمقانه دست به خودکشی زدم این گونه بود که پدرم برای حفظ آبرویش با ازدواج آخرین دختر خود موافقت کرد. پدر و مادرم هر دو فرهنگی بودند و خواهران و برادران دیگرم ازدواج موفقی داشتند با وجود آن که صابر به خدمت سربازی هم نرفته بود مراسم ازدواج ما برگزار شد.

 اما خیلی زود ورق برگشت و من فهمیدم که صابر جوانی بیکار و لاابالی است و حاضر نیست مسئولیت زندگی را بپذیرد. تنها شده بودم و خانواده ام نیز کاری به من نداشتند چرا که از این ازدواج شرمنده بودند.

 بالاخره صابر به خرده فروشی مواد مخدر، کیف قاپی، سرقت خودرو و ... روی آورد تا هزینه های زندگی را تامین کند من در برابر همه خلافکاری های او سکوت کرده بودم چرا که از آینده 2 فرزند خردسالم وحشت داشتم نه می توانستم از او طلاق بگیرم و نه می توانستم با این شرایط سخت در کنار او زندگی کنم.

 روزها به همین ترتیب سپری می شد تا این که صابر مرا هم وارد خلافکاری های خودش کرد تا پول بیشتری به دست بیاوریم. طبق نقشه ای که کشیده بودیم من در پوشش متکدی پشت چراغ قرمز می ایستادم و با حیله ای خاص کیف رانندگان را می قاپیدم با کمک صابر هم که سوار بر موتورسیکلت بود از محل متواری می شدیم.

 حتی یک بار کیف پول مردی را دزدیدم که فرزند بیمارش را در آغوش گرفته بود ابتدا ناراحت شدم اما خیلی زود وجدانم را سرکوب کردم.

 سرقت هایم ادامه داشت تا این که 2 روز قبل در چهارراه امامت راننده خودرویی کیف پولش را بیرون کشید تا مبلغی به من کمک کند من هم بلافاصله کیف او را چنگ زدم غافل از این که خودروی پلیس کنارم متوقف شده است بدین ترتیب ماموران مرا دستگیر کردند.

جام نیـوز

مطالب مرتبط:

عاقبت روابط پنهانی و خیابانی زن جوان با یک پسر

اتفاقی هولناک در پس رابطه نامشروع دختر جوان با مرد متاهل

زندگی سراسر عشقی که آلوده به هوس های خیابانی شد

خانواده‌ها روابط پنهان دختران و پسران را كنترل كنند

عشق های خیابانی، اشک های پشیمانی

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نیک صالحی-اخبار منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X