ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعلام شرایط واگذاری باشگاه نفت تهران

شرایط واگذاری امتیاز باشگاه نفت تهران از سوی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت تهران اعلام شد. خبرگزاری تسنیم: شرایط واگذاری امتیاز باشگاه نفت تهران از سوی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت تهران به شرح زیر اعلام شد:

بسمه تعالی

آگهی فروش موسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران

کمیته منتخب واگذاری موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت تهران در نظر دارد نسبت به فروش موسسه مذکور اقدام کند. بنابراین از کلیه متقاضیان دعوت می‌شود از ساعت 16 مورخ چهارشنبه پنجم خردادماه در جلسه توجیهی در محل موسسه واقع در تهران - خیابان ولی عصر ع - خیابان بزرگمهر - پلاک 20 - طبقه دوم - واحد 3 حضور به‌هم رسانند.

شرایط متقاضیان:

1- متقاضیان باید توانایی مالی کافی و صلاحیت‌های مورد نظر مراجع ورزشی را داشته باشند.

2 - متقاضیان باید برای شرکت در جلسه توجیهی مبلغ 50 میلیون ریال به حساب شماره 2746688009 بانک تجارت شعبه نفت تهران کد 176 به نام موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت تهران واریز و فیش مربوط را هنگام ورود به جلسه فوق تحویل امور مالی موسسه کنند.

3 - متقاضیان باید همراه با معرفی‌نامه و مستندات مبنی بر دلیل پیشنهاد مالی خودرا در پاکت لاک و مهر شده تا پایان وقت اداری شنبه هشتم خردادماه 95 تحویل بازرس قانونی موسسه در محل موسسه داده و رسید دریافت کنند.

4 - به منظور تضمین شرکت در مزایده متقاضیان باید همزمان با تاریخ فوق یک فقره چک تضمین بانکی (به ذینفعی موسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران) به میزان 10 درصد مبلغ پیشنهادی خود را در پاکت لاک و مهر شده جداگانه تحویل بازرس موسسه کنند.

5 - پاکت مالی متقاضیانی که مدارک ناقص یا مخدوش یا بدون تضمین را ارسال کرده باشند گشایش نخواهد شد.

6 - مسئولیت اخذ مجوزهای مربوط به ادامه فعالیت موسسه از مراجع ذیصلاح ورزشی با برنده مزایده است.

7 - کمیته واگذاری در رد یا قبول پیشنهادها مختار است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده