ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نیمی از طرح های نیمه تمام ورزشی مازندران به بخش خصوصی واگذار شد

حبیب حسین زادگان روز شنبه در نخستین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان های منطقه یک کشور در ساری افزود :برای تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی مازندران به بیش از یکهزار میلیاردریال اعتبار نیاز است .
وی ادامه داد : با استفاده از راهکارهای قانونی و حمایت دولت، این استان توانایی واگذاری تمام پروژه های نیمه تمام ورزشی را به بخش خصوصی دارد.
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران مهمترین مشکل در واگذاری پروژه های عمرانی ورزشی به بخش خصوصی را نبود اختیار لازم دانست و گفت : سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان باید اختیار واگذاری این طرح ها را به استان ها تفویض کند.
قدمت برخی از پروژه های عمرانی ورزشی مازندران 17 تا 18 سال می رسد.
***دست خالی مازندران از اعتبار ملی ورزشی
وی با اشاره به اینکه نیمی از ورزشکاران تیم ملی اعزامی به المپیک ریو را ورزشکاران این استان تشکیل می دهند ، گفت : در المپیک لندن نیمی از مدال های ورزشی را ورزشکاران این استان کسب کردند این در حالیست که سهمی از اعتبار ملی نداریم.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نبود حامی مالی را مهمترین مشکل توسعه ورزش و باشگاهداری در این استان قهرمان پرور و مدال آور کشور برشمرد و گفت : باید دولت در این استان که به دلیل نبود صنایع مادر، دستش از حامی خالی است، کمک اعتباری اختصاصی از محل بودجه ملی بدهد.
شورای برنامه ریزی کشور در 9 منطقه برگزار می شود و منطقه یک کشور شامل استان های مازندران ، گیلان و گلستان است.
نشست یک روزه شورای برنامه ریزی استان های منطقه یک کشور امروز شنبه با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در مجتمع شهید بهشتی فرح آباد ساری آغاز به کار کرد.
استانداران مازندران ، گیلان و گلستان از شرکت کنندگان در این نشست هستند.
استاندار مازندران هدف از برگزاری این نشست را بررسی مسائل بودجه و توسعه ای این سه استان اعلام کرد .
ربیع فلاح گفت : چگونگی اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی به عنوان دیگر هدف برگزاری نشست شورای برنامه ریزی استان های منطقه یک کشور بررسی و مورد ارزیابی قرار می گیرد .
2096/ 6892/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده