نیمی از طرح های نیمه تمام ورزشی مازندران به بخش خصوصی واگذار شد

حبیب حسین زادگان روز شنبه در نخستین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان های منطقه یک کشور در ساری افزود :برای تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی مازندران به بیش از یکهزار میلیاردریال اعتبار نیاز است .
وی ادامه داد : با استفاده از راهکارهای قانونی و حمایت دولت، این استان توانایی واگذاری تمام پروژه های نیمه تمام ورزشی را به بخش خصوصی دارد.
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران مهمترین مشکل در واگذاری پروژه های عمرانی ورزشی به بخش خصوصی را نبود اختیار لازم دانست و گفت : سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان باید اختیار واگذاری این طرح ها را به استان ها تفویض کند.
قدمت برخی از پروژه های عمرانی ورزشی مازندران 17 تا 18 سال می رسد.
***دست خالی مازندران از اعتبار ملی ورزشی
وی با اشاره به اینکه نیمی از ورزشکاران تیم ملی اعزامی به المپیک ریو را ورزشکاران این استان تشکیل می دهند ، گفت : در المپیک لندن نیمی از مدال های ورزشی را ورزشکاران این استان کسب کردند این در حالیست که سهمی از اعتبار ملی نداریم.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نبود حامی مالی را مهمترین مشکل توسعه ورزش و باشگاهداری در این استان قهرمان پرور و مدال آور کشور برشمرد و گفت : باید دولت در این استان که به دلیل نبود صنایع مادر، دستش از حامی خالی است، کمک اعتباری اختصاصی از محل بودجه ملی بدهد.
شورای برنامه ریزی کشور در 9 منطقه برگزار می شود و منطقه یک کشور شامل استان های مازندران ، گیلان و گلستان است.
نشست یک روزه شورای برنامه ریزی استان های منطقه یک کشور امروز شنبه با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در مجتمع شهید بهشتی فرح آباد ساری آغاز به کار کرد.
استانداران مازندران ، گیلان و گلستان از شرکت کنندگان در این نشست هستند.
استاندار مازندران هدف از برگزاری این نشست را بررسی مسائل بودجه و توسعه ای این سه استان اعلام کرد .
ربیع فلاح گفت : چگونگی اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی به عنوان دیگر هدف برگزاری نشست شورای برنامه ریزی استان های منطقه یک کشور بررسی و مورد ارزیابی قرار می گیرد .
2096/ 6892/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نیمی از طرح های نیمه تمام ورزشی مازندران به بخش خصوصی واگذار شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X