ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کوله پشتی نگهداری از چادر مسافرتی

کوله پشتی/ نگهداری از چادر مسافرتی

آکا ایران/ 1.از آنجا که چادر از پارچه ساخته شده است، در تماس با اجسام تیز و برنده به سرعت پاره می شود به همین جهت باید در بسته بندی آن دقت شود تا میخ های چادر و تیرکها در کیسه ای محکم و به طور جداگانه در کنار چادر جای گیرد و از قرار دادن آنها در لابه لای چادر به صورت بدون حفاظ خودداری کنید...
چادر را در روی باربند اتومبیل و زیر بارهای سنگین و تحت فشار قرار ندهید.
2. هیچ گاه چادر را بصورت خیس جمع نکنید و اگر مجبور به این کار شدید در اولین فرصت آن را از کیسه مخصوص چادر خارج کرده و در هوای آزاد خشک کنید.
3. برای بیشتر شدن دوام کف چادر بهتر است قبل از نصب آن در زیر چادر پارچه و یا زیر انداز قرار دهید تا از برخورد مستقیم آن با سطح زمین جلو گیری شود.
4. بندهای چادر را در حد لازم کشیده و سفت کنید چرا که فشار بیش از حد موجب پاره شدن بند و یا بدنه چادر می شود.
5. برای باز و بسته کردن زیپ های چادر از دو دست استفاده کنید و به صورت صاف و بدون زاویه آنها را باز و بسته کنید.
6. تیرک ها و میخ ها را همیشه در کیسه مخصوص آنها حمل کنید و از پخش کردن آنها در موقع نصب و یا جمع آوری چادر خود داری کنید تا در زیر پا کج و شکسته نشوند و ضمنا از گم شدن آنها جلوگیری شود.
7. همواره بعد از جمع آوری میخ ها و تیرک ها آنها رابشمارید و از کامل بودن آنها در قبل و بعد از برنامه مطمئن شوید.
8. از قرار دادن چادر در کنار مواد نفتی و شیمیائی و شستن آن با این مواد جدا خودداری کنید.
9. هرگونه پارگی حتی کوچک و آسیب جزئی را قبل از زیادتر شدن آن و قبل از اجرای یک برنامه کنترل و ترمیم کنید.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده