ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معرفی کتاب به سبک الناز شاکر دوست

معرفی کتاب به سبک الناز شاکر دوست

آخرین خبر/ الناز شاکردوست این عکس را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و در توضیح آن نوشته است:
همین الان خواندنش تمام شد.. از منظر من آنچه باعث ویژگى این رمان عرفانى-تاریخى شده، پیش بردن دو قصه ى موازى است، پیوند و آشتى دادن انسان مدرن و امروزى با تصوف و عرفان شرق و اسلامى. این داستان از زمان و از مکان و از اختلاف هاى فرهنگى رهاست، جهانشمول است! نویسنده ى فرانسوى خانم الیف شافاک روایت شمس و مولانا را به زندگى زنى امریکایى که در آستانه چهل سالگى دچار روزمــرگى مفرط شده، گره زده و تفاوت قرن ها فاصله را بسیار زیبا و ظریف از میان برداشته. عمرى که بى عشق بگذرد، بیهوده گذشته. نمیدانم شما در کدام مرحله از زندگیتان هستید ولى اگر با داشتن همه چیز باز در دلتان آشوب است و در درونتان احساس خلا (عنصر پنجم در عرفان تصوف) و تنهایى میکنید و امیدتان به عشق را از دست داده اید خواندن کتاب "ملّت عشق" را پیشنهاد میکنم . نپرس که آیا باید در پى عشق الهى باشم یا عشق مجازى، عشق زمینى یا عشق آسمانى، یا عشق جسمانى؟ از تفاوت ها تفاوت میزاید. حال آنکه عشق به هیچ متمم و صفتى نیاز ندارد، خود به تنهایى دنیایى است عشق. یا درست در میانش هستى، در آتشش، یا بیرونش هستى، در حسرتش!


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده