ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاهش شکایات مردم از دستفروشان و سد معبر در شرق تهران آمار معنی دار سامانه 1888

کاهش شکایات مردم از دستفروشان و سد معبر در شرق تهران/ آمار معنی دار سامانه 1888 جامعه > مشکلات مردم - شهروندانی که از سد معبر و مشکلاتی که دستفروشان در معابر شرق تهران به وجود می آوردند گلایه داشتند، در سال 94 به طور معنی داری شکایات کمتری را به سامانه 1888 منعکس کرده اند. شهرداری می گوید کاهش شکایات نتیجه اقدامات برای ساماندهی دستفروشان بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شهردار منطقه 8، با اشاره به کاهش چشمگیر پیام های مردمی گفت: کاهش پیام های مردمی در سامانه، 1888 افزایش رضایتمندی شهروندان را در پی داشته است .

بهمن نوری با اعلام این خبر گفت : با بسترسازی مناسب برای نظارت همگانی این فرصت برای شهروندان فراهم شده تا با نظارت مستقیم بر عملکرد شهرداری و شناسایی نقاط قوت و ضعف در خواست ها و پیشنهادات معقول خود را مطالبه نمایند.
او گفت: تعداد کل پیام های ثبت شده در سامانه 1888 در سال (93) 1600 پیام برآورد شده است در صورتی که این آمار نسبت به مدت مشابه در سال 94 به 1400 پیام تقلیل یافته است.
شهردار منطقه 8، با اشاره به این که طیف وسیعی از پیام های مردمی ثبت شده در سامانه 1888 مربوط به ناحیه 3 است، گفت: این آمار نشان می دهد که در یک سال اخیر با توجه به ارتباط خوبی که سامانه با شهروندان برقرار کرده است و شناختی که شهروندان نسبت به وظایف این سامانه دارند خوشبختانه شاهد تعامل بیشتر میان اهالی و سامانه هستیم.
نوری به کاهش پیام های مردمی شهروندان ساکن شرق تهران در خصوص سد معبر و دستفروشان اشاره کرد و گفت: در راستای تدابیر مدیریت کلانشهر تهران، مبنی برجمع آوری سد معبرها در سطح معابر و خیابانها، شاهد بهبود سیمای شهر در شرق تهران به ویژه در ایام پایانی سال بودیم.
شهردار منطقه 8 گفت: به منظور ساماندهی دستفروشان در خیابان آیت، دماوند، پیروزی و برخی دیگر از خیابان ها ؛شب بازارهایی در سطح محدوده تعبیه شده که این قشر از شهروندان نیز نگرانی در این زمینه نداشته باشند.
او در ادامه با تاکید به بحث اهمیت نگهداشت شهر گفت: به منظور توسعه کیفیت زندگی شهری و اهمیت نگهداشت شهر ، نظارت همه جانبه بر نوع فعالیت های اثربخش در منطقه با جدیت پیگیری می شود.
شهردار منطقه 8، تسریع در رسیدگی به پیام ها و کاهش مدت زمان پاسخگویی، آگاه سازی و آموزش شهروندان از رویکردهای مهم این سامانه برشمرد و گفت: شهرداری تهران به عنوان متولی اداره شهر در حوزه های مختلف و ارائه سرویس‌های عمومی به شهروندان وظیفه بهبود و ارتقا خدمات را دارد که از طریق ارتباط با مردم میسر می شود.

شهردار این منطقه از تهران رسیدگی به مشکلات شهروندان را از اهداف راه اندازی سامانه 1888 عنوان کرد و گفت: تلاش می کنیم در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست های مردم از طریق این سامانه رسیدگی و رضایت شهروندان را جلب کنیم.

 

45231

 

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - شهرداری تهران - ترافیک -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X