ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طعنه‌ای که سندرز به فرماندار کنتاکی زد

طعنه‌ای که سندرز به فرماندار کنتاکی زد

آخرین خبر/ برنی سندرز به مردم کنتاکی گفت: "اگر میخواهید بدانید من چطور رییس جمهوری خواهم بود، به فرماندارتان نگاه کنید. دقیقاً برعکسش میشود پرزیدنت سندرز."

او به فرماندار جمهوریخواه ایالت کنتاکی بخاطر کاهش بودجه سلامت و بودجه آموزش عالی بشدت انتقاد کرد و گفت:
" در شرایطی که در دنیای رقابتی یکپارچه ای زندگی میکنیم و بیش از پیش نیاز به دانش و تخصص افراد جامعه داریم من واقعاً درک نمیکنم چطور کسی میتواند به کاهش بودجه آموزشی فکر کند؟!
وقتی باید به فکر این باشیم که مثل سایر کشورهای صنعتی دنیا بیمه خدمات درمانی رو برای همه افراد جامعه بعنوان یک "حق" تضمین کنیم، من واقعاً نمی فهمم چطور یک فرماندار میتواند از کاهش بودجه سلامت حرف بزند؟!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده