ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معرفی کتاب «ملکه سرخ»؛ اولین کتاب از یک مجموعه‌ چهار جلدی

معرفی کتاب/ «ملکه سرخ»؛  اولین کتاب از یک مجموعه‌ چهار جلدی

کتاب سرای تندیس/ کتاب ملکه‌ی سرخ (Red Queen) اولین کتاب از مجموعه‌ی چهار جلدی به همین نام است که در فوریه‌ی 2015 چاپ شد.

قرار است جلد دوم این مجموعه به نام شمشیر شیشه‌ای (Glass Sword) در فوریه‌ی 2016 چاپ شده و جلد سوم و چهارم که نام‌شان هنوز مشخص نشده است، به ترتیب در 2017 و 2018 چاپ شوند.

همچنین دو نیم جلد نیز در مورد شخصیت‌های مهم این مجموعه در نظر گرفته شده‌اند که اولین آن به نام آواز ملکه (Queen Song) در سپتامبر 2015 چاپ شد و نیم جلد دوم به نام زخم‌های پولادین (Steel Scars) نیز قرار است در ژانویه‌ی 2016 چاپ شود.

این مجموعه‌ فانتزی نوجوانان در دنیایی اتفاق می‌افتد که توسط رنگ خون، دو قسمت شده است؛ سرخ برای مردم معمولی، و نقره‌ای برای مردم برتر که توانایی‌های خارق‌العاده‌ای دارند. مجموعه‌ «ملکه سرخ» یک مجموعه‌ فانتزی ۶ جلدی است که ۴ جلد آن، به عنوان سری اصلی، و ۲ جلد دیگر آن به عنوان سری فرعی شناخته می شوند. از مجموعه کتاب‌های سری اصلی، تا به حال «ملکه سرخ» چاپ شده و «شمشیر شیشه‌ای» هم به زودی از این مجموعه چاپ خواهد شد.

خلاصه: مر، دزد خیابانی‌ای که هر چه بتواند می‌دزدد تا به خانواده‌اش کمک کند، سعی دارد بهترین دوستش را از سربازگیری و رفتن به ارتش نجات بدهد. این ماموریت باعث می‌شود او در نهایت به قصر برسد، و در آن‌جا جلوی پادشاه و دیگر اعضای شورا، قدرت‌های خاصی از خود بروز بدهد، قدرت‌هایی که مناسب یک سرخ نیستند. برای مخفی کردن این اتفاق شگفت‌انگیز، پادشاه داستانی ساختگی درباره‌ی گذشته‌ی مر به عنوان یک شاهدخت گمشده درست می‌کند و ترتیبی می‌دهد تا او با یکی از پسران خودش ازدواج کند.در ادامه داستن این کتاب، مر جزئی از دنیای نقره‌ای می‌شود اما در عین حال به جنبش محافظان سرخ‌پوش هم کمک می‌کند که گروهی است که برای ایجاد انقلاب سرخ تلاش می‌کند. با جلو رفتن نقشه‌ انقلاب، مر بین تلاش برای پیروزی این گروه و احساسات خودش گرفتار می‌شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده