ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«ابد و یک روز» پس از ۶۲ روز همچنان خوب می فروشد!

«ابد و یک روز» پس از ۶۲ روز همچنان خوب می فروشد!

بانی فیلم/ در آخرین هفته از ماه اردیبشهت سیر نزولی فروش فیلم ها همچنان ادامه دارد. در هفته ای که گذشت به جز «ابد و یک روز» سایر فیلم های جدول، نسبت به هفته گذشته فروش کمتری داشتند. ساخته سعید روستایی در طول هفته ۶۰۸ میلیون تومان فروخت و در صدر جدول فروش هفتگی قرار گرفت. این فیلم پس از ۶۲ روز اکران تمام ۲۵ سینمای تهران خود را حفظ کرده و آنونس هایش نیز از شبکه های ماهواره ای به طور مداوم در حال پخش است. «ابد و یک روز» در شهرستان ها نیز با همان ۳۰ سینمای هفته قبل در حال نمایش است و تاکنون فروش خود را به دو میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان رسانده. مجموع فروش تهران و شهرستان های این فیلم در هفته آینده به مرز هشت میلیارد تومان خواهد رسید.
«رسوایی ۲» با ۳۱۸ میلیون تومان دومین فیلم پرفروش هفته بوده است. این فیلم در تهران ۲۵ سالن در اختیار دارد و طی سه – چهار روز گذشته در شهرهای مشهد، اصفهان، همدان، یزد، کرج، کرمان و تبریز نیز اکرانش آغاز شده است. مجموع فروش ساخته ده نمکی در شهرهای نامبرده در طول همین مدت اندک ۱۵۰ میلیون تومان بوده است. قرار است تعداد سالن های شهرستان این فیلم در هفته های آتی اضافه شود. در جلسه هفته جاری شورای صنفی نمایش نیز قرارداد اکران فیلم سینمایی «زاپاس» ساخته برزو نیک نژاد در گروه استقلال به ثبت رسید و این فیلم بعد از «رسوایی ۲» به نمایش درمی آید. امیر جعفری، احمد مهران فر، ریما رامین فر، الناز حبیبی، شبنم مقدمی و جواد عزتی در «زاپاس» به ایفای نقش پرداخته اند. اولین نمایش این فیلم در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر بود.
«اژدها وارد می شود» سومین فیلم پرفروش هفته است. این فیلم نسبت به هفته گذشته پنج سالن به تعداد سینماهای تهرانش اضافه شده و مجموع فروشش نیز به ۷۳۹ میلیون تومان رسیده. ساخته مانی حقیقی به جز تهران در هشت شهر دیگر نیز در حال نمایش است و فروش آن نیز ۱۶۵ میلیون تومان بوده است. این فیلم نیز در چند روز آینده به طور قطع وارد باشگاه میلیاردی ها خواهد شد.
«یک دزدی عاشقانه» در تهران دو سالن به تعداد سینماهایش اضافه شده و پس از ۱۳ روز ۳۳۲ میلیون تومان فروخته. اکران شهرستان این فیلم نیز به تازگی آغاز شده است. ساخته امیرشهاب رضویان در هفته ای که گذشت در تهران ۱۶۷ میلیون تومان فروش داشت.
«بادیگارد» در طول هفته نسبت به دو هفته قبل خود ۶۰ میلیون کمتر فروخت. ساخته ابراهیم حاتمی کیا اگر چه یک سینما به تعداد سالن های نمایش دهنده اش اضافه شده اما همچنان میزان فروشش روند نزولی دارد. مجموع فروش این فیلم در تهران به چهار میلیارد و ۱۴۷ میلیون تومان رسیده است. «بادیگارد» در شهرستان ها نیز نسبت به هفته گذشته ۱۰ سینما کمتر دارد و تاکنون دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فروش داشته.
«من سالوادور نیستم» با وجود تعداد سالن های محدودش در تهران همچنان خوب می فروشد. این فیلم با دو سینما و در عرض یک هفته ۱۴۰ میلیون تومان فروخته و براساس شنیده ها، قرار است در طرح حمایتی، در سینماهای پایتخت، حافظ، پیام، صحرا و بلوار دوباره به نمایش درآید. اکران دوباره ساخته منوچهر هادی می تواند رونق دوباره سینماها را بازگرداند و باید آن را به فال نیک گرفت. نکته جالب اینکه مجموع فروش هفتگی «سالوادور» در همین دو سالن از برخی فیلم هایی که سینماهای بیشتری در اختیار دارند بالاتر بوده است. این فیلم در شهرستان ها نیز با حفظ تمام سینماهایش هفت میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروخته تا در مجموع تهران و شهرستان ها از مرز ۱۵ میلیارد تومان عبور کند.
«خنده های آتوسا» با وجود تمام حاشیه هایی که در طول هفته برایش رخ داد نسبت به هفته آغازین اکرانش فروش بالاتری داشت. نمایش این فیلم به تازگی در سینماهای ماندانا، جوان، موزه سینما، شاهد و میلاد آغاز شده است. ساخته علیرضا فرید در تهران ۳۱۲ میلیون تومان فروخته و در شهرستان ها نیز به تازگی در شهرهای کرج و کاشان اکران شده است. مجموع فروش این فیلم در شهرستان ها پس از ۱۵ روز ۳۵ میلیون تومان بوده.
«مرگ ماهی» با حفظ تمام سینماهای تهرانش تاکنون ۲۱۸ میلیون تومان فروش داشته است. ساخته روح ا… حجازی به تازگی نیز در شهر مشهد اکران شده که هنوز آمار دقیقی از فروش آن در دسترس نیست.
«خشم و هیاهو» باز هم نسبت به دو هفته قبل کمتر فروخت. این فیلم در تهران در هفت سالن در حال نمایش است و مجموع فروشش نیز به یک میلیارد و ۱۹۵ میلیون تومان رسیده است. ساخته هومن سیدی در شهرستان ها نیز نسبت به هفته گذشته یک سالن بیشتر دارد و تاکنون ۳۱۰ میلیون تومان فروخته.
«کفش هایم کو؟» با حفظ تمام سینماهای تهرانش در هفته ای که گذشت ۵۷ میلیون تومان فروش داشت. مجموع فروش فیلم کیومرث پوراحمد در تهران ۶۹۸ میلیون تومان بوده است. تعداد سینماهای این فیلم در شهرستان ها به هشت سالن رسیده و تاکنون نیز ۷۵ میلیون تومان فروش داشته است. «کفش هایم کو؟» در شهرهای رشت، گوهردشت، مهرشهر، اصفهان، سنندج، همدان و مشهد در حال نمایش است.
«دلبری» در همان ۱۴ سینمای تهران به اکران مهجورش ادامه می دهد و تاکنون ۷۸ میلیون تومان نیز فروخته. نمایش این فیلم به جز تهران از فردا نیز در شهر یزد آغاز خواهد شد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده