ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خلق یک موجود جدید بخاطر گرمایش جهانی

خلق یک موجود جدید بخاطر گرمایش جهانی

فردا/ تبعات گرم شدن کره زمین تمامی ندارد. یکی از جدیدترین نتایج حاصل از گرمایش جهانی مهاجرت خرس های گریزلی از آمریکا و کانادا به نقاط شمالی تر است. آنها برای فرار از گرم شدن محل زندگی خود به سوی شمال حرکت می کنند.
این حرکت خرس های گریزلی به سوی شمال، باعث آمیزش آنها با خرس های قطبی شده و موجودی جدید بوجود آورده است. این موجود شبیه گریزلی است اما رنگی سفید دارد؛ حال آنکه گریزلی ها هیچوقت سفید نبوده اند.
محققان کانادایی با آزمایش جسد یکی از این خرس ها حدس می زنند به دلیل نزدیکی ژنتیکی این دو گونه متفاوت، نرهای دوگونه ماده ها را جذب می کنند و حاصل این آمیزش، این موجود جدید است[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده