ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فدراسیون های ورزشی برای برنامه های فرهنگی اعتبار ویژه دریافت می کنند

«عبدالحمیداحمدی» امروز شنبه در گردهمایی هم اندیشی و تبیین فرهنگی حضور در المپیک و پارالمپیک ریو افزود: بدون تردید نقش خانواده در آمادگی روحی و روانی ورزشکاران تاثیر مهمی دارد، زیرا این قبیل حمایت ها موجب انگیزه فراوان در بین ورزشکاران می شود.
وی گفت: به همین منظور خانواده های ورزشکاران اعزامی به ریو 2016در مراسم بدرقه کاروان های المپیک و پارالمپیک ریو هم حضور خواهند داشت.
معاون وزیر ورزش به نامگذاری کاروان ایران به نام های «امام رضا(ع)» برای المپیک و « شهدای منا» برای پارالمپیک اشاره کرد و افزود: این نامگذاری ها نیز بر اساس اهداف فرهنگی صورت گرفته و شایسته است متناسب با این نام ها در راستای هویت ملی سرودهای حماسی نیز تولید شود.
احمدی درباره اهمیت مسائل فرهنگی در ورزش گفت: برای اولین بار اعتبار ویژه ای به منظور برنامه های فرهنگی در بودجه سال 95 فدراسیون های ورزشی در نظر گرفته شده که می تواند اثر بخشی لازم را در اجرای برنامه های فرهنگی در سطح کشور به دنبال داشته باشد.
معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزیر ورزش و جوانان اظهارداشت:‌ فدراسیون ها باید موقعیت های فرهنگی و اجتماعی ریودوژانیرو را رصد کنند و ورزشکاران را برای اقامت در آن محیط آماده کنند.
سی و یکمین دوره بازیهای المپیک ریو 15مردادماه در برزیل آغاز می شود. ایران تا کنون 47سهمیه بازی های المپیک ریو را کسب کرده که از این تعداد، 9 سهمیه متعلق به بانوان است.
ورزشی**9250**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده