ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نظرسنجی: ترامپ و کلینتون هر دو فاسد هستند

نظرسنجی: ترامپ و کلینتون هر دو فاسد هستند

پرس تی وی/ نظرسنجی شبکه فاکس نیوز حاکی از آن است که اکثر رای‌دهندگان بر این باورند که هر دو نامزد پیشتاز رقابت های انتخابات ریاست جمهوری امریکا فاقد ارزش‌های اخلاقی قوی بوده و برای رای آوردن هر چیزی می‌گویند.

همچنین بر اساس این نظرسنجی جدید، دونالد ترامپ نامزذ حزب جمهوری خواه برای انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا در یک رقابت شانه به شانه فرضی با هیلاری کلینتون توانسته با اختلافی اندک نامزد پیشتاز حزب دموکرات را شکست دهد.

چنانجه انتخابات ریاست‌جمهوری امروز برگزار می‌شد ترامپ با اختلاف سه درصد پیروز می‌شد. ماه گذشته، کلینتون با اختلاف هفت درصدی پیشتاز بود.

همچنین این نظرسنجی نشان داد در صورتی که سندرز به عنوان نامزذ نهایی حزب دموکرات به مصاف ترامپ برود با اختلاف آرای 46 در برابر 42 پیروز خواهد شد. تتایج این رقابت فرضی در ماه آوریل 53 در مقابل 39 به سود سندرز رقم خورد.
با این که کلینتون در جلب آرای نمایندگان حزبی نسبت به سندرز دست بالا را دارد اما سندرز معتقد است که هنوز راه وی برای نامزدی نهایی دموکرات‌ها سد نشده است.

چنانکه در این گزارش به ذهنیت مردم درباره فاسد بودن هر دو نامزد پیشتاز اشاره شد، کلینتون به لحاظ حسن صداقت رتبه منفی 35 را کسب کرد. از آنجا که وی در نظر 31 درصد صادق و رقم بی‌سابقه 66 درصد نیز وی را فاسد دانسته‌اند.

ترامپ در این زمینه رتبه بهتری داشته اما کماکان با رتبه 17 با سطح مطلوب فاصله زیادی دارد.

افزون بر آن، بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی معتقدند که تعبیر «پایبندی به ارزش‌های اخلاقی» درباره هیچ یک از آنان صادق نیست، که این نظر درباره کلینتون 57 درصد و ترامپ 58 درصد بود.

بنا بر این گزارش، 55 درصد تصور می‌کنند که ترامپ دغدغه افرادی مانند آنان را ندارد، و 51 درصد نیز همین عقیده را درباره کلینتون داشتند.

در مورد کلینتون71 درصد و در مورد ترامپ 65 درصد معتقدند که آنان برای پیروزی در انتخابات هر حرفی می‌زنند. همچنین 57 درصد درباره کلینتون و 65 درصد در مورد ترامپ معتقدند که حضور آنان در انتخابات بیشتر به خاطر منافع شخصی است تا ملی.

در نهایت، 49 در مقابل 37 درصد کلینتون را فاسدتر از ترامپ می‌دانند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X