ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معاون رئیس جمهور: خبرهای خوشی از برجام در آینده اعلام می‌شود

معاون رئیس جمهور: خبرهای خوشی از برجام در آینده اعلام می‌شود

مهر/ معاون رئیس جمهور با بیان این که خبرهای خوشی از برجام در آینده اعلام می شود، اظهار کرد: در حال حاضر دولت با یک چهارم درآمد دولت قبل کشور را اداره می کند.

محمدباقر نوبخت شامگاه پنجشنبه در پانزدهمین سالگرد نمایندگان شهید استان گلستان در مجلس شورای اسلامی که در مصلی وحدت گرگان برگزار شد، گفت: روز ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۰ روز غم انگیزی بود که در حوالی ساعت ۱۱ صبح در تهران با خبر شدیم که یک هواپیما از صفحه رادار خارج شده است.
وی ادامه داد: پس از این اتفاق، همه تلاش ها برای یافتن هواپیما محو شده از رادار بسیج شد و به ما خبر دادند که مسافران این هواپیما جمعی از مسئولان و ستارگان آسمانی استان گلستان هستند.
معاون رئیس جمهور بیان کرد: بعد از ساعت ها، تحقیق و تفحص برای پیدا کردن هواپیما گمشده به نتیجه رسید و هواپیمای روسی یاک ۴۰ که در آن وزیر راه و ترابری و معاونان آن و همچنین نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند، در ارتفاعات روستای خرچنگ مازندران پیدا شد.
وی با بیان اینکه در آن ایام در استان گلستان حضور داشتم، گفت: مردم استان گلستان در آن روزها در سوگ و ماتم عظیمی قرار داشتند و حق شناسی خودشان را نسبت به نمایندگان خود ادا کردند. برای فردی چون من که با این عزیزان در مجلس همراه و همکار بودم قابل درک بود که چرا مردم استان گلستان به این اندازه بی تاب و نا آرام هستند.
نوبخت تصریح کرد: نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی انسان هایی مخلص و پرتلاش بودند و همگی آنها نیز خصوصیات های بارزی را در خدمت به مردم داشتند.
معاون رئیس جمهور گفت: می توانم در این شب با قاطعیت شهادت دهم که شما در سال ۱۳۸۰ انسان های شریفی را از دست دادید. خداوند در سوره انبیاء قرآن کریم برای هر یک از پیامبران الهی صفتی را مشخص می کند و برای نمایندگان شهید استان گلستان نیز می توانیم یک صفت عالی انتخاب کنیم.
محمدباقر نوبخت اظهار کرد: خداوند برای زندگی انسان مدت کوتاهی را تعیین کرده است و چه خوب است که انسان ها در این زمان کوتاه در راه خدمت به مردم زندگی کنند. امیدوار هستم که خودم نیز در راه خدمت به مردم از دنیا بروم تا شاید جایی در بهشت داشته باشم.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: مردم ایران سال های بسیاری فشار تحریم را تحمل کردند و حتی با رشد منفی هفت درصدی نیز زندگی کردند اما در حال حاضر می توانیم خوشحال باشیم که در این صحنه آزمایش الهی سربلند بیرون آمدیم.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده