ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا راه حل خلاقانه مادر برای بیرون بردن پسر بچه از خانه!

4گوشه دنیا/ راه حل خلاقانه مادر برای بیرون بردن پسر بچه از خانه!

باشگاه خبرنگاران/ دوران کودکی پر از شیطنت‌ها و آسیب‌هاست، چه در زمین بازی و چه در خانه یا محیط های عادی.
آیدن بنش 4 ساله با زخمی شدن پس از پریدن در سبد لباس‌های کثیف در خانه‌شان به این تجربه رسید. این پسربچه 4 ساله در ناحیه پیشانی زخمی شد و از پیامد کاری که کرد پشیمان و ناراحت شد که خجالت می‌کشد با این زخم از خانه بیرون برود.
مادر این پسر بچه، بریتنی بنش گفت: وقتی که می‌خواستیم از خانه بیرون برویم دیدم که آیدن در حال گریه کردن است و می‌گوید که دوست ندارد از خانه بیرون برودو زخمی را که روی پیشانی‌اش است را دوست ندارد و همین موقع بود که من به یک ایده جالب رسیدم.
همان طور که همه طرفداران هری پاتر می‌دانند، زخم روی پیشانی که به شکل صاعقه است نشانه کامل بودن است. پس این مادر خلاق با استفاده از یک خودکار یک زخم شبیه زخم هری پاتر روی پیشانی پسرش کشید تا دیگر خجالت نکشد.
بریتنی هم چنین یک عینک گرد برای پسرش گرفت که شبیه هری پاتر باشد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده