ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اسکلت های عجیب کشف شده در خانه یک زیست شناس

اسکلت های عجیب کشف شده در خانه یک زیست شناس

زومیت/ دنیای ما دنیای عجایب و ناشناخته‌هاست. در اساطیر و داستان‌های کهن از مخلوقاتی نام برده شده که بشر امروز حضور آنها را تنها در قالب داستان‌های تخیلی باور می‌کند. اما همیشه در پس هر افسانه، حقیقتی نهفته است و چه بسا دست کم شماری از این مخلوقات، واقعا وجود داشته‌اند.
در سال ۲۰۰۶ُ، زیر زمینی مهر و موم شده زیر ساختمان یتیم خانه‌ای قدیمی در لندن کشف شد. در بررسی این زیر زمین، صدها صندوقچه‌ی بزرگ پیدا شد که مملو از اسکلت‌های عجیب موجودات شناخته شده و ناشناخته، وسایل دست ساز ترسناک و دست نوشته‌های مرموز بودند.

واژه‌ی عجیب و غیر معمول بهترین توصیف برای اقلامی است که از دل این زیر زمین به دست آمدند. مجموعه‌ای که امروزه از آنها به عنوان "مجموعه‌ی مرموز مریلین" (Merrylin Cryptid collection) نام برده می‌شود.


اشتباه نکنید، این تنها یک شباهت اسمی با جادوگر معروف داستان‌ها مرلین است، در واقع این مجموعه به نام طبیعت شناس، جانور شناس و باستان شناس عاشق دنیای موجودات بیگانه و عجیب "توماس تئودور مریلین" (Thomas Theodore Merrylin) نام گذاری شده که به نظر می‌رسد مالک حقیقی این گنجینه‌ی عجیب و غریب است. هر چند لازم به ذکر است که در این میان شماری از این آثار نیز ساخته شده و مصنوعی هستند.

او که در سال ۱۷۸۲ متولد شده و عضوی از طبقه‌ی اشراف و نجیب زادگان بود، به دنیای زیست شناسی علاقه داشته و عمر خود را وقف مطالعه‌ و جمع آوری گونه‌های عجیب و بعضاً ترسناک کرد.

این که واقعا این اسکلت‌ها واقعی هستند یا جعلی و ساختگی، سوالی است که قادر به پاسخگویی به آن نیستیم. اما آن چه که شاید شما هم پس از دیدن این مجموعه در آن با ما اتفاق نظر داشته باشید، این حقیقت است که این اسکلت‌ها عجیب و غیر معمول هستند و اگر واقعاً متعلق به موجوداتی حقیقی هستند، دنیای ما از آن چیزی که به نظر می‌رسد، مرموز و عجیب‌تر است.


اسکلت های عجیب کشف شده در خانه یک زیست شناس

اسکلت های عجیب کشف شده در خانه یک زیست شناس

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده