ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ایران همواره در برنامه‌های جهانی برای حفظ کشتی حضور فعالی داشته است

ایران همواره در برنامه‌های جهانی برای حفظ کشتی حضور فعالی داشته است

فارس/ سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: حضور در مسابقات روز کشتی در جهت برنامه های جهانی حفظ همیشگی کشتی در المپیک بود.
علیرضا رضایی اظهار داشت: تیم ملی ایران دو کشتی‌گیر بزرگسال و چهار کشتی‌گیر از تیم جوانان خود را به یادبود مسابقات روزکشتی سال ٢٠١٣ که به منظور حفظ کشتی در المپیک میان تیم‌های ملی ایران و امریکا در محل ایستگاه تاریخی قطار نیویورک برگزار شد، شرکت داد. البته حضور در فضای سر باز و آسمان خراشهای غیر متعارف "میدان تایمز" برای اولین بار جو سنگینی را برای کشتی گیران شرکت کننده ایرانی در این مسابقات ایجاد کرده بود که تاکنون تجربه نکردنده بودند.
وی ادامه داد: کشتی ایران همواره در برنامه های جهانی برای حفظ کشتی حضور فعالی داشته است و دلیل حضور در مسابقه روز کشتی نیز همین موضوع بود.
سخنگوی فدراسیون کشتی تصریح کرد: این نتیجه چیزی از ارزش‌های شش جوان حاضر در ترکیب تیم اعزامی کم نمی کند و این جوانان قطعا تجربه ارزشمندی را کسب کردند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده