ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گزینه‌های مدیرعاملی استقلال لو رفتند

گزینه‌های مدیرعاملی استقلال لو رفتند

کاپ/ یکی از سه گزینه عنوان شده برای مدیرعاملی باشگاه استقلال حاضر به پذیرش این کار نشد.
پس از انتشار اخبار مربوط به تغییرات در هیأت مدیره و مدیریت باشگاه های استقلال و پرسپولیس همچنین صحبت های سجادی معاونت وزارت ورزش درباره کاندیدا شدن افشارزاده در انتخابات فدراسیون ژیمناستیک عنوان شد که وزرات ورزش سه گزینه را برای مدیرعاملی باشگاه استقلال مدنظر قرارداده است.
در این میان از عزیز اله محمدی، شهاب جهانیان و منصور قنبرزاده ظرف 24 ساعت گذشته نام برده شده است. البته بین این سه نفر سردار عزیز محمدی بلافاصله پس از دریافت این پیشنهاد عنوان کرده که کار اجرایی در این شرایط نمی پذیرد ولی بابت این موضوع از وزارت ورزش تشکر کرده است.
منصور قنبرزاده نیز یکی دیگر از گزینه هاست که با جدایی از باشگاه نفت برای این منظور در نظر گرفته شده ولی این شایعه مطرح است که با توجه به سابقه نه چندان مطلوب این مدیر در دوران حضور در رأس باشگاه نفت با علیرضا منصوریان اگر قنبرزاده به این عنوان منصوب شود منصوریان حاضر به پذیرش سرمربیگری استقلال نخواهد بود.
شهاب جهانیان سخنگو و عضو فعلی هیأت مدیره باشگاه استقلال هم از دیگر گزینه هاست که در صورت پذیرش این مسئولیت با ادامه همکاری پرویز مظلومی با باشگاه استقلال موافقت می کند. این گزینه به عنوان یکی از حامیان اصلی مظلومی عنوان می شود البته در شرایطی که مربیان کنار دستی مظلومی تغییر کنند.
بر اساس این گزارش و در حالی که افشارزاده با انتشار نامه ای گفته که نمی خواهد از استقلال جدا شود برای تغییر در هیأت مدیره باشگاه که خواست محمود گودرزی است دست بکار شده و تاکنون علی نظری جویباری، کامران منزوی و هاشم ساعدی از مسئولان اسبق و سابق باشگاه را مدنظر قرارداده است تا در کنار سایر نفرات حاضر در هیأت مدیره و یا به جای تعدادی از آنها امور باشگاه استقلال را در دست بگیرند. البته او 5 تا 6 گزینه را در نظر دارد که جدی ترین آنها همین سه نفر هستند.
آنچه مسلم است نتیجه بازی فینال جام حذفی خیلی از اتفاقات را در باشگاه استقلال در پی خواهد داشت. هم در بخش مدیریت و هم در بخش کادر فنی.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده