ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش سهم جستجو گر بینگ و کاهش سهم گوگل در ایالات متحده

افزایش سهم جستجو گر بینگ و کاهش سهم گوگل در ایالات متحده

وین فون/ سالهاست که گوگل سلطان بلا منازع موتور های جستجو گر اینترنتی است، ولی از زمانی که جستجو گر بینگ در سال ۲۰۰۹ توسط مایکروسافت معرفی گردید، گوگل با رقیبی مواجه شد که خیلی آهسته ولی پیوسته خود را به صدر جدول موتور های جستجو نزدیک می کند. مایکروسافت بینگ به آرامی در حال بلعیدن سهم بازار و گوگل تنها شاهد از دست رفتن تدریجی تسلط بی چون و چرای خود بوده است. به طوری که با ارائه گزارش هر ماه، مشاهده می کنیم تکه ای از سهم گوگل توسط بینگ غصب گردیده است.

در آپریل ۲۰۱۶ بینگ با رشد ۰/۲ درصدی به سهم کلی ۲۱/۶ درصد در ایالات متحده دست پیدا کرده در حالی که گوگل ۰/۲ از سهم بازار خود را در مدت مشابه از دست داده و به سهم کلی ۶۳/۸ درصد رسیده است. موتور جستجوی یاهو نیاز شاهد افزایش ۰/۱ درصدی بوده است که به نظر می آید آن را از سهم جستجو گر Ask به دست آورده باشد. جستجو گر AOL نیز بدون تغییر . با سهم ۰/۹ درصد جایگاه آخر را تصاحب نموده است.

رشد استفاده از جستجو گر بینگ به واسطه رشد ویندوز ۱۰ کاملا قابل پیش بینی بود اما بهتر است بدانید بینگ به عنوان موتور اصلی جستجو در سیری دستیار دیجیتالی گوشی های شرکت اپل و جستجو گر AOL استفاده می شود. این موتور جستجو عمیقا با سیستم عامل ویندوز ادغام شده است و تمامی جستجو ها در نوار ابزار این سیستم عامل از طریق بینگ انجام می پذیرد.

در سال ۲۰۱۲ شرکت مایکروسافت یک چالش به نام Bing it on راه اندازی کرد. در این چالش کاربر ها با جستجو در بینگ به دو نمونه نتیجه دست پیدا می کردند. یکی از نتایج توسط بینگ به دست آمده بود و دیگری توسط موتور جستجوی شرکت گوگل. لازم به ذکر است که در این چالش اشاره نمی شد که کدام نتیجه برای کدام جستجو گر است. کاربر باید تصمیم می گرفت که کدام نتیجه به جستجوی مد نظر او نزدیک تر است. در نهایت مشخص شد که کاربران نتایج به دست آمده توسط بینگ را با نسبت دو به یک بیشتر از نتایج به دست آمده توسط گوگل پسندیده اند.

آیا شما از جستجو گر بینگ استفاده می کنید؟ نظرتان را با ما در میان بگذارید.افزایش سهم جستجو گر بینگ و کاهش سهم گوگل در ایالات متحده

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X