ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا خانواده فقیری که پول‌ها را به صاحبش بازگرداند!

4گوشه دنیا/ خانواده فقیری که پول‌ها را به صاحبش بازگرداند!

میزان/ آوارگان سوری و عرب به رغم رنج های بی شمار، همچنان صداقت و امانتداری خود را حفظ کرده اند.
این روزنامه که به نام آن اشاره نشده افزود، "ولید الحریری" و همسرش به نام "غصون" پس از خرید وسایل دست دوم، مبلغ سه هزار یورو را در یکی از وسایل آشپزخانه که خریده بودند، یافتند و آن را به صاحبش پس دادند.
داستان از این قرار بود که یک مرد آلمانی اثاثیه خانه مادرش را که به تازگی فوت کرده در معرض فروش گذاشت و این زوج سوری تعدادی از آنها را خریدند. یکی از این وسایل، قیف ریختن کرم در قالب کیک بود. وقتی زن خانواده قصد تمیز کردن آن را داشت، ناگهان مبلغ 3 هزار یورو را در آن یافت و پس از آن، همسرش با مرد آلمانی فروشنده وسایل تماس گرفت و این مبلغ را به وی پس داد.
الحریری درباره این اقدام ارزشمند گفت: امانتداری، از مهمترین مسائلی است که دین مبین اسلام به آن تاکید کرده است.
وی افزود: من چیزهای زیادی را در جنگ سوریه از دست دادم که مهمترین آن سرزمین و خانه ام بود.
این اولین بار نیست که مطبوعات آلمان، امانتداری آوارگان سوری را می ستایند. پیشتر نیز یک آواره سوری کیف پولی را در یک پارک یافت که مبلغ 1450 یورو در آن بود اما با وجود نیاز شدید به پول، آن را به مرکز پلیس تحویل داد تا به صاحبش بازگردانند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X