ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا جریمه جالب یک مدیر منظم به روش کارمندانش ؟!

4گوشه دنیا/ جریمه جالب یک مدیر منظم به روش کارمندانش ؟!

میهن پست/ جریمه جالب یک مدیر منظم به روش کارمندانش این روزها در شبکه های اجتماعی در حالی مورد توجه قرار گرفته است آقای فاربمن که مدیر نرم افزار ویرایش عکس Enlight است هنگام کار فقط یک چُرت کوتاه زد و وقتی بیدار شد عکس های منتشر شده از این چُرت لذت بخش را در سراسر اینترنت دید. عکس هایی که برای او احتمالا تحقیر آمیز هستند.
آقای فاربمن که در بین کارمندانش همیشه به عنوان یک مدیر منظم و وقت شناس شناخته می شد به دلیل نامعلومی هنگام کار چُرتش می گیرد.
خب امروزه همیشه و در همه جا یک نفر وجود دارد تا اتفاقات خاص و عجیب را ثبت کند و انتشار دهد. چرت زدن آقای فاربمن هم برای کارمندان او به اندازه کافی عجیب و غریب بود که عکس او را گرفته و با کمی شیطنت معنادار و مفهومی فتوشاپ آن را منتشر کردند که در فضای مجازی بعد از انتشار این عکس مونتاژهای زیادی از سوژه انجام و هر کس یک تصویر خنده دار از عکس آقای فاربمن ساخت و در فضای مازی منتشر کرد.
مثلا با فتوشاپ آقای فاربمن را جایگزین جایزه اسکار ، غول چراغ جادو و حتی خمیر دندان کردند و در بسیاری از تصاویر هم او را در نقاشی ها و عکس های تاریخی و معروف جای دادند .بعضی هم از او در عکس های کارتونی استفاده کردند و آقای فاربمن را در کنار شخصیت های کارتونی مثل simpsons و شیر شاه قرار دادند.

4گوشه دنیا/ جریمه جالب یک مدیر منظم به روش کارمندانش ؟!

4گوشه دنیا/ جریمه جالب یک مدیر منظم به روش کارمندانش ؟!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده