علت تشکیل فراکسیون امید از زبان منتخب تهران

علت تشکیل فراکسیون امید از زبان منتخب تهران

ایسکا نیوز/ نماینده مردم تهران در مجلس دهم گفت : فراکسیون امید پاسخ مثبت به رویکرد تغییر و تحول خواهی مردم خواهد بود و ان شاء الله در راستای افزایش منافع ملی کشور گام بردارد.

حیدری پیرامون تشکیل فراکسیون امید گفت :استقبال از فراکسیون امید خیلی خوب بوده و اگر اینگونه پیش رود اکثریت خیلی بالایی را در خود جای میدهد .

نماینده مردم تهران در مجلس دهم تاکید کرد :فراکسیون امید پاسخ مثبت به رویکرد تغییر و تحول خواهی مردم خواهد بود و ان شاء الله در راستای افزایش منافع ملی کشور گام بردارد.

او درباره درخواست جبهه مستقلین و اعتدالگرایان پیرامون تشکیل فراکسیون مجزا ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: پیرامون تشکیل فراکسیون مستقلین اطلاعی ندارم اما در دوره های گذشته هم این موضوع سابقه نداشته است .

حیدری هدف مجلس دهم راکمک به دولت در جهت خدمت بیشتر به مردم دانست و گفت: تمرکز روی نحوه صحیح اجرایی شدن برجام مهم‌ترین اولویت مجلس دهم است لذا این دستاورد ارزشمندی است که باید از آن صیانت کرد و مهم‌ترین شرط لازم برای اجرای صحیح برجام هم این است که نگاه‌مان به تعامل با دنیا مثبت باشد.

منتخب مردم تهران تاکید کرد: حفظ آرامش فضای سیاسی ضروری است و باید از یکجانبه گرایی ها فاصله گرفت ودر راستای تحقق مطالبات مردم تلاش شود و نباید فرصت ملتهب‌کردن فضا به تندروها داده شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «علت تشکیل فراکسیون امید از زبان منتخب تهران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X