ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جزییات رشد اقتصادی ایران در سال 94

جزییات رشد اقتصادی ایران در سال 94

اقتصادآنلاین/ بر اساس اطلاعات مرکز آمار ایران نرخ رشد محصول ناخالص داخلی بدون احتساب نفت به قیمت بازار در کل سال 1394، 0.9 درصد بوده است. مرکز آمار ایران رشد فعالیت‌های گروه کشاورزی را، 5.4 درصد، گروه صنعت را منفی 2.2 درصد و فعالیت‌های گروه خدمات را 0.2 درصد اعلام کرده است. بر اساس این گزارش گروه خدمات با با 57.4 درصد و ارزش افزوده ای معادل 355 هزار و 858 میلیارد ریال بالاترین سهم را در رشد اقتصادی داشته داشته است. پس از گروه خدمات گروه صنعت با ارزش افزوده ای معادل 178 هزار و 8 میلیارد دریال سهم 28.7 درصدی در رشد اقتصادی 0.9 درصدی را به خود اختصاص داده است. سهم گروه کشاورزی نیز 12.8 درصد از رشد اقتصادی کشور در سال 94 بوده است.
در جدولی که در قسمت عکس خبر آمده است، محصول ناخالص داخلی و ارزش افزوده رشته فعالیت های اقتصادی به قیمت های ثابت سال 76 (میلیارد ریال)نشان داده شده است.


جزییات رشد اقتصادی ایران در سال 94

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده