ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یک ایجنت به دنبال ترانسفر طارمی

مهدی طارمی سرانجام به صورت روشن از رفتنش از پرسپولیس حرف زد.مصاحبه ای که طارمی با سایت شخصی اش انجام داد بازگو کننده یک واقعیت بود؛ او دیگر پیراهن سرخ را بر تن نمی کند. مهدی طاهرخانی - بخش ورزشی تبیان طارمی

تا قبل از پایان لیگ پانزدهم، مهدی طارمی با هیچ رسانه ای مصاحبه نکرد و سعی کرد در مورد تمدید قراردادش هیچ حرفی را به زبان نیاورد. اما او از یک ماه قبل می دانست که تقریبا رفتنش به اروپا قطعی شده است اما بخاطر حساسیت بازی های پیش رو سعی کرد موضوع را به صورت مخفیانه نگه دارد. دست آخر او این واقعیت را روز دوشنبه در یک مصاحبه با سایت شخصی اش لو داد و تلویحا عنوان کرد فصل بعد احتمال ماندنش در پرسپولیس بسیار اندک است.
اما پشت پرده این انتقال چیست و کدام تیم او را می خواهد؟طبق اطلاعاتی که به دست آمده تا این لحظه هیچ تیم مشخصی برای او معین نشده است. اما نمایش تحسین برانگیز او در لیگ پانزدهم و همچنین چند بازی ملی، موجب شده یکی از ایجنت های سرشناس فوتبال اروپا به واسطه یکی از بازیکنان بزرگ تیم ملی، جویای نوع قرارداد طارمی با پرسپولیس شود. این ایجنت سرشناس که از قضا چند بازیکن فعلی رئال مادرید تحت قرارداد او هستند ، وقتی متوجه شد طارمی در پایان فصل بازیکن آزاد است بلافاصله با چند واسطه با وی تماس گرفت و از او خواست خودش را برای بازی در یکی از لیگ های خوب اروپا آماده کند.شاید همین پیشنهاد اغوا کننده بود که موجب شد طارمی با افت وحشتناکی مواجه شود. او تقریبا در هفته قبل از داربی از پیشنهاد این ایجنت مطلع شد و جالب اینکه بعد از داربی دیگر موفق به گلزنی نشد. استرس در همه بازی های پایانی او هویدا بود و می دانست که بازی هایش زیر ذره بین چند باشگاه است. شاید اگر این پیشنهاد نیمفصل به او می رسید با افت بسیار بزرگتری مواجه می شد.
 در هر صورت او تازه دو سال است به سطح اول فوتبال ایران رسیده و همین پیشنهاد اروپایی که شاید تا دو سال قبل در رویاهای شبانه اش هم نمیگنجید باعث برهم خوردن آرامشش شد.  اما از شانس خوبش بازی های درخشان او در طول فصل، باعث شده که این ایجنت به استعداد او پی ببرد و بدون تردید یک باشگاه خوب برایش پیدا کند.
 البته این ایجنت رسمی فیفا به اطرافیان آقای گل لیگ پانزدهم وعده داده که اگر او با همین روند پیشرفت کند دو فصل دیگر در یکی از بهترین باشگاه های جهان بازی می کند.از سویی برانکو علاقه مند بود که به هر قیمتی طارمی را دست کم برای یکفصل دیگر حفظ کند اما وقتی از موضوع مطلع شد و فهمید طارمی برای رفتن مصمم است دیگر هیچ مخالفتی با او نکرد و به طاهری اعلام کرد حتما تمام گزینه های مورد نظر را برای جانشینی مهمترین بازیکن تیمش جذب کند.
 پرسپولیس در یکفصل اخیر بیشترین وابستگی را به این مهاجم بوشهری داشت و اگر او دست آخر بر سر مبلغ با تیم اروپایی به توافق برسد آن وقت پرسپولیس باید به فکر پر کردن این چاله عمیق باشد.پرسپولیس محلی شد برای رشد و معرفی طارمی و طارمی ها به فوتبال ایران و اگر مدیرانش هنگام عقد قرارداد با یک بازیکن گمنام و ناشناس، آینده نگر بودند می توانستند دست کم یک قرارداد 5 ساله بلند مدت با وی ببندئد تا حالا سهمی از این انتقال داشته باشند. این هم از معایب حضور مدیران غیر فوتبالی در راس فوتبال ایران است 

[ منبع این خبر سایت تبیان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده