ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا پایان تلخ یک مستند تولد پرندگان همه را شگفت زده کرد

4گوشه دنیا/ پایان تلخ یک مستند تولد پرندگان همه را شگفت زده کرد

باشگاه خبرنگاران/ آقای خوش ذوقی که به پرندگان علاقه بسیار زیادی دارد، تصمیم گرفت یک دوربین فیلمبرداری بر روی لانه‌ای نصب کند تا لحظه‌ای که پرندگان سر از تخم بیرون می‌آورند را فیلمبرداری کند.
او پس از گذشت زمان تقریبی‌ای که تخمین می‌زد جوجه‌ها به دنیا آمده‌اند به سراغ دوربین رفت. اما پس از مشاهده فیلم بسیار تعجب کرد چرا که او هرگز انتظار چنین پایانی را برای تخم‌ها تصور نمی‌کرد.
فیلم این‌چنین پایان یافت، وقتی که والدین تخم‌ها لانه را ترک کردند، ماری که دهانش به اندازه یکی از تخم‌ها بود به لانه می‌آید و تخم‌ها را یکی پس از دیگری می‌بلعد، به طوری که هر 4 تخم از بین می‌روند. این فیلم بیشتر شبیه چرخه زندگی بود تا پایان یافتن زیبای به دنیا آمدن تخم‌ها.
این مار پس از خوردن تخم‌ها مدتی در لانه و حوالی آن می‌چرخد تا غذایش هضم شود. وقتی که والدین به لانه باز می‌گردند دیگر اثری از تخم‌ها و یا مار مشاهده نمی‌کنند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده