ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا شبحی که قصد جان دانش آموزان را دارد!

4گوشه دنیا/ شبحی که قصد جان دانش آموزان را دارد!

آخرین خبر/ بچه ها گفتند« شبح سیاه» قصد کشتن آنها را داشت.
به گزارش « میرر» در مدرسه شهر « تاراپوتو» در پرو، صدها محصل از سن 11 تا 14 سال گفتند شبحی با ریش پرپشت بلندی را دیده اند که سعی کرده آنها را خفه کند. با دیدن شبح، آنها بیهوش می شدند.
خبرنگاران آمریکای جنوبی از قضیه ترسناکی که در شمال پرو رخ داد تعریف می کنند. از اواخر ماه آوریل، تقریبا 100 محصل مدرسه «تاراپوتو» سر درس کلاس بیهوش شدند. محصلان دچار هذیان شده و بشدت می لرزیدند و بعد از حال می رفتند.
اکثر آنها می گفتند که « شبح سیاه» قصد کشتن آنها را داشت.
پزشکان و مقامات محلی هنوز نتواستند علت این واقعه را معلوم کنند. فراروانشناسان گفتند که یکی از علل این حادثه می تواند « بیداری ارواح شر» باشد. مدرسه در جای سابق قبرستان ساخته شده است که قبلا در آنجا اعضای مافیا دفن شده بودند.
مطابق با خبر دیگری، چند سال پیش در نزدیکی مدرسه، عمل تروریستی رخ داد و باقیمانده اجساد چند روزی در ساختمان مدرسه نگه داشته شد. به گفته متخصصان فراروانشناسی شاید به این دلیل بسیاری از محصلان « رفتار عجیبی» دارند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده