ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرونده خودرو «رنو کوئید» در تست تصادف موفق نبود

پرونده خودرو/ «رنو کوئید» در تست تصادف موفق نبود

خبر خودرو/ گلوبال ان کپ سه نسخه از رنو کوئید را مورد آزمایش تصادف قرار داد که همه آن ها برای ایمنی سرنشین بزرگسال امتیاز صفر ستاره از پنج را دریافت کردند.
همه این نسخه ها در سرعت 64 کیلومتر بر ساعت تست شده اند. اولین نسخه از این خودرو که تست شد از بین سری اول مدل های تولیدی انتخاب شده بود و بدون هیچ تجهیزات ایمنی و حتی کیسه هوای راننده تست شد. این خودرو برای ایمنی سرنشین بزرگسال امتیاز صفر گرفت اما در بخش ایمنی سرنشین کودک موفق به کسب امتیاز 2 ستاره شد.
بدنه این نسخه کاملا بی ثبات ارزیابی شد. بر اساس این گزارش، ایمنی سر و قفسه سینه راننده در این نسخه ضعیف بود و قفسه سینه سرنشین کمی ایمنی داشت. زانوی سرنشینان در این نسخه می تواند توسط ساختار خطرناک داشبورد تهدید شود. به طور کلی 10891 دستگاه از ایننسخه تولید شده است.
نسخه دوم کوئید که تست شد از 2 آوریل 2016 تولید می شود و بیش از 5 هزار دستگاه از آن تولید شده است. گلوبال ان کپ اعلام کرده که رنو این نسخه را سری به روز شده کوئید می داند که انتظار می رفت سطح ایمنی بهتری داشته باشد.
اما این نسخه نیز در ایمنی سرنشین بزرگسال امتیاز صفر و در ایمنی سرنشین کودک امتیاز 2 از 5 ستاره را دریافت کرده است. به گفته این سازمان، ساختار این خودرو از بین نرفت اما باز هم بی ثبات است و نمی تواند فشار بیش تری را تحمل کند.
سومین نسخه ای که تست شد یک کوئید با ساختاری قوی تر و هم چنین کیسه هوای راننده بود که به عنوان یک آپشن اضافی در نسخه ممتاز این خودرو ارائه می شود. اما این نسخه نیز در ایمنی سرنشین بزرگسال امتیاز صفر و در ایمنی سرنشین کودک امتیاز 2 را کسب کرد. بر اساس این گزارش، ایمنی سر و گردن راننده به خاطر کیسه هوا خوب بود.
گلوبال ان کپ اعلام کرده که رنو باید اصلاحات بیش تری را در کوئید اعمال کند. به تازگی نسخه ای ارتقا یافته از کوئید از 9 می 2016 وارد تولید شده است. اما هنوز این نسخه توسط گلوبال ان کپ مورد بررسی قرار نگرفته است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده