ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرمقاله آفتاب یزد برای ظهورت ای کاش...

سرمقاله آفتاب یزد/ برای ظهورت ای کاش...

آفتاب یزد/ « برای ظهورت ای کاش... » عنوان سرمقاله روزنامه آفتاب یزد نوشته عبد الحسین جلالوند است که می‌توانید آن را در ادامه بخوانید:

دوباره نیمه شــعبان رسید و «من» نرسیدم و این نرســیدن به امــروز و دیــروز خلاصه نمی شــود بلکه سالهاست که ادامه دارد... یا بهتر بگویم تا زمانی که آراستن کوچه و خیابان، اصل باشــد و درون وجود انسان در غفلت بسر ببرد، هیچ اتفاقی نه امروز و نه هیچ فردایی نخواهد افتاد. چگونه باید اتفاقی صورت پذیرد در حالی که زمینه پذیرش آن در نهان و وجود انســان فراهم نشده است. آقاجان، به جای تمام آن فریادها و ناله ها که بعضــا باعث ناراحتی و ایجاد سوال در اذهان گردیده و می گردد، از حضور حضرتت استمداد طلبیده و کمک می خواهم که مرا به راهی که رضایت پروردگار در آن قرار دارد هدایت فرمایید. ای یوسف زهرا (س)، اینبار به جد فهمیده ام که به همراه چراغانی و آراســتن بیرون، باید به طهــارت و پاکی درون بپردازم و تا این مهم به ســرانجام نرسد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. مولا جان، شعار شما برای آمدن همان اصلاح امت پیامبر رحمت (ص) که شعار جد بزرگوارتان امام حسین (ع)در کربلا بوده ، می باشد... به راستی مگر آن بزرگوار در کربلا این شــعار (اصلاح امت جدم) را سر ندادند؟ پس چگونه این عظـــمت شنیده نشد؟ پاســخش را خــود ایشــان فرمودند... و اکنون نیز همان روز عاشوراست و شما نیز همان مولا و وصی بحق جد بزرگوارتان و دشمنان شما نیز متکبرین و ظالمینی هستند که در طول تاریخ همانند یکدیگر بوده اند. و اما من، که شعار و فریادم گوش فلک را کر نموده که ای حســین جان اگر در کربلا بودم ...چنین و چنان می نمودم... ولی غافل از اینکه کربلا در طول تاریخ جریان داشــته و دارد زیرا حق همیشــه در تقابــل با باطل قرار گرفته است... مولا جان، یاری ام فرما تا شعارم به شعور، شعورم به عمل، عملم به اخلاص، و اخلاصــم در توصیه به حق و توصیــه به صبر منتهی گشــته و لحظه ای از آن غفلت نورزم...
برای ظهورت ای کاش مولا جان، درک حضورت کنم...
آمین


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X