ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

2 خیّر 20 میلیون دادند، 20 میلیون تومان مانده تا نجات این جوان

خیریه همت در سایت خود نوشت:

سلام و خداقوت

این یک فراخوان درمانی است . زن و شوهر هر دو از سادات هستند.

جوان بیمار تنها شش روز بعد از ازدواجش در سال ۸۹ دچارشکستگی استخوان ران می شود و تحت عمل جراحی قرارگرفته ولی بهبودنمی یابد،

پس ازسه ماه عمل دوم انجام می شود ولی متاسفانه بازهم بهبودی حاصل نمی شود.

پس ازنمونه بردارى متوجه توموراستخوان می شوند لذا عمل سوم پس از هشت ماه و تخلیه تومور وپرکردن محل با پودراستخوان وزدن پیچ وپلاک صورت می گیرد.

آنهابدلیل مخارج زیادهزینه های درمان حتی مجبور به فروش جهیزیه و وسایل منزل میشوند.

پس ازدوسال، عمل بعدی و سیاه شدن استخوان ومجددا دوبار عمل پیونداستخوان دربیمارستان شفایحیائیان انجام می شود.

انجام چند عمل جراحی و هزینه های سرسام آور کمراین زوج جوان را شکسته است.(بابت جراحی های قبلی هم هنوز ده میلیون تومان بدهکار هستند.)

بیمار ازکارافتادگی گرفته ومبلغ ناچیزی حقوق میگیرد.

درحال حاضرنیاز به تعویض مفصل ران پای چپش دارد که یکی از پزشکان متخصص در تهران حاضر بعمل شده و گفته بخاطر تجهیزات کامل باید دربیمارستان … انجام شود.

هزینه پروتز و بیمارستان حدود ۴۰ میلیون برآورد شده است که با کمک دو خیریه و نیز برخی نزدیکان و آشنایان حدود ۲۰ میلیون تومان برای این جراحی جمع شده و حدود ۲۰ میلیون تومان دیگر مورد نیاز است.

از اینجا کمک کنید

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده