ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بهره برداری از غفلت ما

بهره برداری از غفلت ما وبلاگ > شمس، سیدمحمدکاظم - فقط باید توجه داشت چنین جریانهایی، از اقدامات نسنجیده ما بهره می گیرند

در زمانی که مخالفان دولت و جریان اعتدال هرلحظه دنبال ایجاد مسئله ای تازه برای درگیر کردن مسئولان اجرایی و غفلت مردم از عامل اصلی مشکلات خصوصا اقتصادی کشو هستند،  در شبکه های مجازی جریان موسوم به دلواپسان عکسی منتشر شد از دیدار فائزه هاشمی با یکی از سران بهائیت که مدتی هم بند وی در زندان اوین بوده و وی در چند روز مرخصی اش به دیدار او رفته است.

این اقدام گرچه از طرف فائزه هاشمی به عنوان رفتاری اخلاقی و دیدار با هم بند سابق خود معرفی شد، ولی از طرف اغلب علاقه مندان به آیت الله هاشمی که ناجوانمردانه سالهاست مورد هجوم شدید جریان رسانه ای است، عملی نامناسب معرفی شد. خود ایشان نیز این دیدار را تقبیح و خواستار جبران آن شدند.

این فرصت بهترین بهانه برای این جریان رسانه ای شد تا موج تازه ای را به بهانه این دیدار علیه پدر آغاز کنند!!

گرچه برخی نیز هشدار دادند که بیش از این موضوع ادامه پیدا نکند.

بدون تردید از مسائل روزهای اخیر در ارتباط با انتشار این عکس ، بیشترین نفع متوجه "بهائیت" و همچنین "انجمن حجتیه" شد.

بهائیت بهترین فرصت برای طرح خود در جامعه و مظلوم نمایی را پیدا کرد که قبلا چنین فرصتی نداشت.

 و انجمن حجتیه نیز می تواند با بزرگ نشان دادن خطر بهائیت، فلسفه وجودی خود را به رخ بکشد.

اما به نظر می رسد:

همچنانکه برخی دلواپسان پس از چند روز از انتشار این عکس، انتشار آن را به بهائیت نسبت دادند تا بتوانند فائزه هاشمی را  درخدمت آنان نشان دهند و اتهامات خود را ردیف کنند، اما ناخودآگاه  به نفع بهائیت و  قدرتمند نشان دادن بدون دلیل بهائیت گام برداشتند....

از دیگر سو نیزبرخی از دوستان با نسبت دادن ساماندهی این جریان به انجمن حجتیه، در جهت بزرگ نشان دادن قدرت نشکیلاتی  انجمن حجتیه  اقدام کردند.

که بسیار بعید است چنین توان تشکیلاتی داشته باشند تا بتوانند چنین حرکتی ایجاد کنند.

فقط باید توجه داشت چنین جریانهایی، از اقدامات نسنجیده ما بهره می گیرند.

این مطلب هم زمان در سایت نویسنده نیز منتشر میشود.

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-وبلاگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-وبلاگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده