ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کالسکه ای برای آدم بزرگ ها! +عکس

بچه ها راحت هستند. آنها روی مردم استفراغ می کنند بدون اینکه نیازی به عذرخواهی باشد. آنها در مکان های عمومی گریه می کنند بدون اینکه نیاز باشد دلیلش را توضیح دهند. و در کالسکه خود می نشینند و دور می زنند بدون اینکه نیاز باشد جایی را بلد باشند و نقشه بخوانند. برترین ها: بچه ها راحت هستند. آنها روی مردم استفراغ می کنند بدون اینکه نیازی به عذرخواهی باشد. آنها در مکان های عمومی گریه می کنند بدون اینکه نیاز باشد دلیلش را توضیح دهند. و در کالسکه خود می نشینند و دور می زنند بدون اینکه نیاز باشد جایی را بلد باشند و نقشه بخوانند. اما حالا «Kolcraft» یک شرکت تولیدات کودک آمریکایی، کالسکه ای برای بزرگترها ساخته که می توانند یکی از این موارد را تجربه کنند.

این شرکت یک کالسکه خیلی بزرگ ساخته که به بزرگترها ایده بهتری از آنچه کودکانشان تجربه می کنند می دهد. البته این کالسکه خریدنی نیست و فقط می توانید یک دور آزمایشی با آن بزنید. 
کالسکه ای برای آدم بزرگ ها!
کالسکه ای برای آدم بزرگ ها!
کالسکه ای برای آدم بزرگ ها!
کالسکه ای برای آدم بزرگ ها!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده