ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جمهوری اسلامی تنها مامن فکری زنان حقیقت‌یاب است

به گزارش خبرگزاری مهر، مینو اصلانی در خصوص اهداف برگزاری نشست تخصصی سازمان بسیج جامعه زنان کشور با موضوع «جایگاه زن در قرآن و بازخوانی آن در عصر حاضر»، افزود: این یک نشست تخصصی بین زنان فعال قرآنی حاضر از کشورهای مختلف در مسابقات بین‌المللی قرآن و زنان اندیشمند ایرانی بود که برای نخستین بار برگزار شد.

وی ادامه داد: این نشست با هدف بررسی جایگاه زن در قرآن و الگوگیری از زنان قرآنی در عصر حاضر برگزار شد، که یک هم‌اندیشی بین وظایف تعیین شده برای زنان در قرآن برای هر عصری صورت گرفت.

رئیس بسیج جامعه زنان عنوان کرد: در پرسش و پاسخی که بین مهمانان از کشورهای مختلف صورت گرفت راهکارهایی به دست آمد که طی آن قرار شد تا جمهوری اسلامی ایران تجربیات و محتوا در زمینه جایگاه زنان در قرآن را در اختیار آنها بگذارد.

اصلانی افزود: آنها انتظار داشتند که به لحاظ تهیه محتوا حمایت و پشتیبانی بیشتری شوند بحث‌های خوبی مطرح شد اگر چه به زمان بیشتری نیاز داشتیم تا همه نقطه‌نظرات بیان شود.

وی خطاب به مسئولان امر در زمینه فعالیت‌های قرآنی، اظهار داشت: از مسئولان امر درخواست می‌کنیم حمایت ویژه داشته باشند ما تولیدات فراوانی داریم که باید به لحاظ فنی باید به زبان های روز دنیا ترجمه شود بسیاری از زنان اندیشمند و مسلمان در کشورهای مختلف نیازمند این محتوا هستند.

رئیس بسیج جامعه زنان گفت: کارگروه های فکری و اندیشه ای احتیاج به حمایت دارند تا بتوانند هر روز بر اساس تقاضای جوامع محتوای مورد نیاز را تولید کنند، چرا که جوامع دیگر از جمهوری اسلامی ایران  انتظار پشتوانه فکری و اندیشه ای دارند.

اصلانی در پایان خاطرنشان کرد: دنیای غرب هجمه سنگینی را علیه زنان شروع کرده تا بی‌حیایی و تفکرات فمینیستی را ترویج دهد، جمهوری اسلامی تنها مامن امن فکری برای زنانی است که دنبال حقیقت هستند بنابراین ما باید اقدامات فکری بیشتری انجام دهیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده