ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قیمت میوه میادین میوه‌وتره‌بار افزایش پیدانمی‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز بهره برداران بازار میوه و تره بار طرشت به قیمت بالای غرفه های عرضه میوه اعتراض داشته و درخواست داشتند قیمت محصولات عرضه شده در این بازار افزایش پیدا کند یا نرخ اجاره غرفه ها کاهش یابد که به دلیل این اعتراضات، برخی از شهروندان تهرانی صبح امروز پشت درهای بسته این بازار ماندند.

عبدالحسین رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص این اعتراضات گفت: هر فردی اجازه اعتراض دارد و جلوی هیچ اعتراضی که روند قانونی و منطقی داشته باشد، گرفته نمی شود، اما این غرفه داران توسط مزایده انتخاب شدند و بهره برداران، خود نرخ غرفه‌ها را پیشنهاد داده اند و در جریانی کاملا قانونی و حقوقی این نرخ ها مشخص شده و ما نه حق اضافه کردن نرخ ها را داریم و نه کاهش آن را.

وی افزود: همچنین به خاطر بهره برداران، حاضر نیستیم حقوق ۵۰۰ هزار شهروند تهرانی که روزانه از میادین میوه و تره بار خریداری می کنند را زیرپا بگذاریم و نرخ میوه و محصولاتی که در بازار میوه و تره بار عرضه می شود را افزایش دهیم. اگر بهره برداری، مخالف وضع موجود است، می تواند ادامه همکاری ندهد. ما قصد اجحاف به حقوق بهره برداران را نیز نداریم. نرخ های تعیین شده بر اساس قراردادی است که هر دو طرف زیر آن را امضا کرده اند.

مدیرعامل سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران در خصوص تعدیل کارگران میوه و تره بار گفت: ما هیچ گونه ابلاغی مبنی بر کاهش کارگران میادین میوه و تره بار نداشته ایم و این تصمیم بهره برداران است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده