ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اقتصاددانان با محوریت استمرار دكترين فتح خرمشهر کتاب معرفی میکنند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سومين نشستِ کتاب‌خوان تخصصي با موضوع «اقتصاد مقاومتي؛ استمرار دكترين فتح خرمشهر» در راستای نامگذاری سال ۱۳۹۵ به‌نام «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری و لزوم بررسی و ارائه راهکارهای مؤثر در این خصوص، و بنابر مصاحبه دبیرکل نهاد در ابتدای امسال مبنی بر برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی کتاب‌خوان، برگزار می شود.

این برنامه با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و دانشگاه امام صادق(ع) ساعت ۱۱ روز دوشنبه سوم خرداد با حضور دكتر الله‌مراد سيف مديرگروه اقتصاد دانشكده مديريت و اقتصاد دانشگاه امام حسين(ع)، دكتر حسين دَری عضو هيأت علمی دانشكده مديريت و اقتصاد دانشگاه امام حسين(ع)، دكتر رضا آقاموسی تهرانی استاد دانشگاه و جمعي از اساتيد و دانشجویان دانشگاه امام حسين(ع) در دانشكده مديريت و اقتصادِ اين دانشگاه برگزار می‌شود.

نشست‌ کتاب‌خوان تخصصی «اقتصاد مقاومتی؛ استمرار دكترين فتح خرمشهر» سومين جلسه از سلسله نشست‌های تخصصی کتاب‌خوان با موضوع اقتصاد مقاومتی است که توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری دانشگاه‌هاي امام صادق(ع) و امام حسين(ع) برگزار می‌شود. در این سلسله نشست‌ها جمعی از اساتید و دانشجویان اين دانشگاه‌ها جدیدترین کتاب‌های منتشر شده در این حوزه را معرفی و تجربه خواندن آنها را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

نخستين نشست‌ تخصصی کتاب‌خوان اقتصاد مقاومتي با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ مبانی، اهداف و راهکارها» روز سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت و دومين نشست نيز با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ ابعاد تحقق عدالت و پیشرفت» روز يکشنبه ۲۶ اردیبهشت با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده