ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسلمانان هرچه به قرآن نزدیک شوند اقتدارشان بیشتر می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، یک کارشناس مسائل سیاسی، در مصاحبه با برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت‌و‌گو، با اشاره به دیدارشرکت کنندگان در سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با مقام معظم رهبری، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در سخنان خود در این دیدار تاکید کردند که امت اسلام نیازمند جهاد تبیینی است.

سید رضا صدرالحسینی، در بدون خط خوردگی، با بیان اینکه مقام معظم رهبری در سخنان خود به موضوع طاغوت اعظم و شیطان اکبر اشاره کردند، ادامه داد:  مقام معظم رهبری در این سخنرانی تاکید کردند که منظور از طاغوت اعظم و شیطان اکبر، همان آمریکا است که در راس جهان استکبار قرار دارد.

وی با بیان اینکه ایشان در سخنان خود تاکید کردند که امت اسلام نیازمند جهاد تبیینی است و باید حقایق جهان اسلام به گوش جهانیان به خصوص مسلمانان برسد، تصریح کرد: مقام معظم رهبری  در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع تروریست های تکفیری اشاره کردند و اینکه باید در جریان جهاد تبیینی حقیقت این تکفیری ها برای جهانیان مشخص شود.

صدرالحسینی با بیان اینکه ازدیدگاه مقام معظم رهبری،  تکفیری ها یک جنگ نیابتی را علیه اسلام و مسلمانان  به وجود آورده اند، افزود: ایشان در سخنرانی شان بر اهمیت ایمان به خدا و مبارزه با طاغوت تاکید کردند و فرمودند مبنای رسیدن به ایمان به خدا، نترسیدن از تهدیدات دشمنان، مستکبران و توجه به این نکته است که در بسیاری از موارد، طاغوت اهل نیرنگ و فریب است.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه بر اساس تاکیدات رهبر انقلاب نباید به وعده های طاغوت دل خوش کنیم، تصریح کرد: ایشان در سخنرانی خود سبک زندگی اسلامی و قرآنی را، راه مقابله با استکبار عنوان کردند.

صدرالحسینی به صحبت های مقام معظم رهبری در این دیدار در ارتباط با موضوع فلسطین نیز اشاره کرد و گفت:‌ ایشان بر این موضوع تاکید داشتند که باید در محافل قرآنی در مورد موضوع فلسطین صحبت شود و هر چه مسلمانان از سبک زندگی اسلامی و قرآنی دورتر شوند تشتت و  چندگانگی در بین جوامع اسلامی افزایش پیدا می‌کند و هر چه به قرآن نزدیکتر شوند اقتدارشان افزایش پیدا خواهد کرد و طاغوت ازآنها می ترسد.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده