ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غرفه‌های برگزیده نمایشگاه کتاب چقدر هدیه گرفتند؟

به گزارش مشرق، بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران با معرفی غرفه‌های برتر کار خود را به پایان برد اما این غرفه‌ها چه هدیه ای دریافت کردند.

بر اساس این گزارش ظاهرا قرار بود غرفه‌های برتر 3 سکه و غرفه‌های تقدیر شده 1 سکه بهار آزادی دریافت کنند که البته معادل آن در قالب کارت هدیه بانک شهر اهدا شده است.

غرفه‌های برتر نمایشگاه کتاب 6 کارت هدیه 500 هزار تومانی دریافت کرده اند که تقریبا معادل همان سه سکه بهار آزادی محاسبه شده و به همراه تندیس به مسئولین غرفه‌ها ارائه شده است.

در نمایشگاه امسال در بخش ناشران فعال در حوزه‌ی کودک از تهران نشر «شهر قلم» و در ناشر فعال کودک از شهرستان نشر «کتابک» به عنوان غرفه ‌های برتر این بخش معرفی شدند.

همچنین در بخش دانشگاهی نشر «کتاب ارجمند» به عنوان برگزیده معرفی شد.

در بخش ناشران آموزشی نیز انتشارات «تخته سیاه» برگزیده شد. همچنین در بخش نشر الکترونیک «غرفه پیام حنان» به عنوان برگزیده معرفی شد.

در بخش عمومی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، «انتشارات هیرمند» برگزیده شد.  همچنین در بخش عمومی از میان ناشران شهرستان نیز نشر «فرهنگ مانا» و نشر «کتاب طاها»  مشترکا برگزیده شدند. 

بر اساس این گزارش در بخش ناشران خارجی غرفه‌ی نشر «آوند دانش»  و در بخش کتاب‌های عربی «شرکت انتشارات ویژه نشر» به عنوان برگزیده معرفی شدند.

در بخش سالن کشورها و بازار جهانی غرفه کشور بوسنی برگزیده شد.  همچنین از کایکیین رئیس نمایشگاه مسکو و غرفه روسیه به عنوان مهمان ویژه نمایشگاه بیست و نهم تقدیر شدند. همچنین از غرفه سازمان ورزش شهرداری تهران و غرفه ساماندهی و مشاغل شهرداری تهران تقدیر به عمل آمد.

انتشارات دلیل ما به خاطر راه‌اندازی غرفه امام حسین  و غرفه پیام مشرق به علت توجه به ارزش‌‌های معنوی و ححاب تقدیر شدند.


[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X