ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عکسی که هزاران نفر را گیج کرد!

در نگاه اول این عکس که اولین بار در اکانت فیسبوک «Bevin» به اشتراک گذاشته شده یک دیوار معمولی به نظر می رسد. اما دوباره نگاه کنید، یک خطای بصری در این عکس وجود دارد! برترین ها: در نگاه اول این عکس که اولین بار در اکانت فیسبوک «Bevin» به اشتراک گذاشته شده یک دیوار معمولی به نظر می رسد. اما دوباره نگاه کنید، یک خطای بصری در این عکس وجود دارد!
عکسی که هزاران نفر را گیج کرد!
هنوز هم نمی توانید ببینید؟؟ بیشتر 44 هزار کابری که زیر پست اصلی این عکس کامنت گذاشتند هم نمی توانستند ببینند. خود بوین می گوید 5 دقیقه زمان لازم است که خوب نگاه کنید تا بتوانید چیزی که با ترفند چشم در این عکس پنهان شده را کشف کنید. به تصاویر زیر نگاه کنید تا شما را راهنمایی کنیم. 
این هم تصویر از نمایی نزدیکتر. متوجه شدید؟ اگر نه نگران نباشید، شما تنها نیستید!
عکسی که هزاران نفر را گیج کرد!
دقیقا اینجاست. می بینید؟!
عکسی که هزاران نفر را گیج کرد!
یک سیگاربرگ بین آجرها قرار دارد که به شکل شکاف می دیدید. حالا که آن را دیدید می توانید بازهم نبینید؟!
عکسی که هزاران نفر را گیج کرد!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X