ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ارزانی طلا و دلار در روزهای پایانی اردیبهشت ماه +نمودار

روند ارزش گذاری طلا در بازار داخلی و جهانی در کنار دلار در اردیبهشت ماه نشان از کاهش قیمت از میانه ماه دارد و این در حالی است که تفاوت قیمت اولین و آخرین ارزش طلا در بازارهای جهانی که در اردیبهشت ماه به ثبت رسیده تنها 20 سنت است. خبرگزاری میزان: روند ارزش گذاری اونس جهانی در دومین ماه سال نشان از آن دارد که کمترین ارزش طلا در بازارهای جهانی در 4 اردیبهشت به قیمت 1233 دلار و 20 سنت به ثبت رسیده است و این در حالی است که بیشترین ارزش این فلز گران بها به قیمت 1293 دلار و 40 سنت در یازدهمین روز اردیبهشت به ثبت رسیده است.

اونس جهانی در اردیبهشت ماه کار خود را باقیمت 1252 دلار و 60 سنت آغاز کرد و با قیمت 1252 دلار و 80 سنت به کار خود پایان داد.

ارزانی طلا و دلار در روزهای پایانی اردیبهشت ماه + نمودار قیمت

بررسی روند ارزش گذاری طلای خام 18 عیار نشان از آن دارد که بالاترین قیمت طلا در بازار داخلی با قیمت 107 هزار و 10 تومان در روز 12 اردیبهشت به ثبت رسیده که کمترین قیمت این فلز در آخرین روز ماه با قیمت 103 هزار و 70 تومان است، همچنین اولین قیمت ثبت شده برای طلای خام 18 عیار در ماه گذشته 104 هزار و 870 تومان بوده است.

ارزانی طلا و دلار در روزهای پایانی اردیبهشت ماه + نمودار قیمت

نمودار یک ماهه سکه تمام نشان از آن دارد که روند ارزشی این سکه شباهت بسیاری با روند ارزش گذاری طلای خام 18 عیار دارد زیرا اولین ارزش ثبت شده برای این سکه از ارزش آخرین قیمت اردیبهشت ماه کمتر است.

سکه تمام کار خود را در اردیبشهت ماه به ارزش یک میلیون و 27 هزار تومان آغاز کرده و این در حالی است که آخرین قیمت ثبت شده سکه تمام در ماه گذشته یک میلیون و 12 هزارتومان بوده که کمترین ارزش سکه در ماه گذشته نیز به حساب می‌آید.

بیشترین قیمت سکه در ماه گذشته در دوازدهمین روز ماه با قیمت 1 میلیون و 47 هزار تومان به ثبت رسیده است.

ارزانی طلا و دلار در روزهای پایانی اردیبهشت ماه + نمودار قیمت

اما در نهایت ارزش دلار آمریکا که یکی از مؤلفه‌های بسیار تاثیرگذار در اقتصاد ایران محسوب می‌شود، اولین قیمت اردیبهشت ماه آن 3467 تومان و آخرین قیمت 3442 تومان بوده است، از سوی دیگر بیشترین قیمت دلار در پنجمین روز ماه به ارزش 3473 تومان و کمترین ارزش در 28 اردیبهشت به ارزش 3439 تومان به ثبت رسیده است.

ارزانی طلا و دلار در روزهای پایانی اردیبهشت ماه + نمودار قیمت

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X