ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کارگردان «دلشکسته»: مزدور شده‌ام

روئین تن گفت: تلاش می کنم نگاهی را که قبلا در آثارم داشتم در فیلم‌های جدیدم نداشته باشم به همین دلیل کار برایم سخت شده است. خبرگزاری میزان: علی روئین تن کارگردان سینما و تلویزیون درباره فیلم سینمایی "مزدور" گفت: هنوز در حال فکر کردن بر روی این پروژه هستیم. اما به هر حال بین فیلمسازی من فاصله افتاده که در توضیح این مطلب می توانم بگویم آدمی که فیلم بد می‌سازد باید تنبیه شود، در واقع من الان سعی در ساخت فیلم دارم اما به دلیل یکسری شرایط فعلا این امر میسر نیست. حکم قطاری را دارم که از روی ریل خارج شده و راه اندازی قطاری که از ریل خارج شده سخت تر از قطاری است که روی ریل است.

کارگردان «دلشکسته»: مزدور شده‌ام

وی افزود: هنگامی که کار یک فرد به بن بست می خورد؛ راه اندازی کار جدید او پروسه‌ سخت تری دارد.  برای مرتفع شدن مراحل دیگری در حال فکر کردن هستم.

این کارگردان ادامه داد: در گذشته در قبال کاری که می کردیم پول دریافت می کردیم. اما حالا باید پول دهیم و کار کنیم. آن زمانی که من پول داشتم پروانه ساخت به ما نمی دادند و حالا که پروانه داریم، پول نداریم. به همین دلیل باید بادقت پیش برویم که به سرمایه گذاران ما آسیبی وارد نشود.

روئین تن ادامه داد: با توجه به این که پروژه دیگری با نام "اکبرشاه" را هم در دست دارم. روزها روی پروژه "مزدور" و بعد از ظهرها بر روی " اکبرشاه " کار می‌کنم.

وی تصریح کرد: "مزدور"  حدیث نفس هنرمندی است که  چون کار هنری نمی کند، برای گذاران زندگی مجبور به مزدور شدن می شود.

این کارگردان ادامه داد: با توجه به اینکه عموما فیلم نامه هایم را خودم می نویسم، "مزدور" تلقی از حقیقت و نگاهی به واقعیت دارد. در واقع درباره طغیان فردی است که طغیان او همراه با سکوت است و برای او راهی به جز "مزدور" شدن وجود ندارد.

وی با اشاره به پروژه "اکبرشاه" تصریح کرد: اکبر شاه جریان سرکشی پیرمردی است که زیر تمام اصول زندگی خود می زند و تصمیم می‌گیرد کارهایی انجام دهد که خلاف است و برخلاف چیزهایی که یک عمر درباره آنها حرف می زد، در واقع با این کار، او وارد دنیای جدیدی می شود.

روئین تن ادامه داد: در سینمای ایران سرمایه گذاری به این شکل است که افراد عموما روی پروژه هایی سرمایه گذاری می کنند که امتحان خود را پس داده باشند، به همین دلیل وقتی فردی کار تازه ای می کند به دلیل اینکه فرمولهای از پیش تعیین شده قبل را ندارد کار او به سختی انجام می شود، تلاش می کنم نگاهی را که قبلا در آثارم داشتم، در فیلم های جدیدم نداشته باشم به همین دلیل کار برایم سخت شده و می توانم بگویم به خاطر" مزدور" درحال مزدور شدن هستم.

وی خاطر نشان کرد: مدتی است بین کارهایم فاصله افتاده. اگر ما از یاد رفته ایم برایمان شمعی روشن کنید.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده