کارفرمایانی که در پرداخت حق بیمه دیر کنند مشمول معافیت مالیاتی نمی شوند

کارفرمایانی که در پرداخت حق بیمه دیر کنند مشمول معافیت مالیاتی نمی شوند جامعه > مشکلات مردم - اگر کارفرما ار معافیت حق بیمه برخوردار باشد در صورت دیرکرد معافیت حذف می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است : " کارگاه ام دی اف دارم.دونفرازشاگردان خود را بیمه کرده وبرای هرنفر70هزارتومان حق بیمه واریزمیکنم.درسال جاری حق بیمه سه ماه راباچهارپنج روزدیرترواریزکردم.به همین جهت به پرداخت یک میلیون و دویست هزارتومان جریمه محکوم شدم.ایاهمچین چیزی امکان دارد؟مگرجریمه دیرکردپرداخت 2درصدنمیباشد؟لطفاراهنمایی کنید؟ممنونم."
در این مورد روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد:" احتمالاً کارگاه شما مشمول معافیت حق بیمه(20 درصد) سهم کارفرماست و کلاً 10 درصد پرداخت می شود در صورت عدم پرداخت حق بیمه در مهلت مقرر معافیت مذکور حذف شده و 30 درصد وصول می شود. در پرداخت به موقع حق بیمه دقت فرمایید.برای اطلاعات بیشتر به کتاب راهنمای مقررات کار و تامین اجتماعی بخش مربوط به معافیتهای حق بیمه سهم کارفرمایی مراجعه فرمایید."


45232

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - سازمان تامین اجتماعی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارفرمایانی که در پرداخت حق بیمه دیر کنند مشمول معافیت مالیاتی نمی شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات