کارفرمایانی که در پرداخت حق بیمه دیر کنند مشمول معافیت مالیاتی نمی شوند

کارفرمایانی که در پرداخت حق بیمه دیر کنند مشمول معافیت مالیاتی نمی شوند جامعه > مشکلات مردم - اگر کارفرما ار معافیت حق بیمه برخوردار باشد در صورت دیرکرد معافیت حذف می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است : " کارگاه ام دی اف دارم.دونفرازشاگردان خود را بیمه کرده وبرای هرنفر70هزارتومان حق بیمه واریزمیکنم.درسال جاری حق بیمه سه ماه راباچهارپنج روزدیرترواریزکردم.به همین جهت به پرداخت یک میلیون و دویست هزارتومان جریمه محکوم شدم.ایاهمچین چیزی امکان دارد؟مگرجریمه دیرکردپرداخت 2درصدنمیباشد؟لطفاراهنمایی کنید؟ممنونم."
در این مورد روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد:" احتمالاً کارگاه شما مشمول معافیت حق بیمه(20 درصد) سهم کارفرماست و کلاً 10 درصد پرداخت می شود در صورت عدم پرداخت حق بیمه در مهلت مقرر معافیت مذکور حذف شده و 30 درصد وصول می شود. در پرداخت به موقع حق بیمه دقت فرمایید.برای اطلاعات بیشتر به کتاب راهنمای مقررات کار و تامین اجتماعی بخش مربوط به معافیتهای حق بیمه سهم کارفرمایی مراجعه فرمایید."


45232

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - سازمان تامین اجتماعی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارفرمایانی که در پرداخت حق بیمه دیر کنند مشمول معافیت مالیاتی نمی شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X