ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتقاد از تشتت در فرماندهی اقتصاد کشوروزیر اقتصاد فرمانده است

علی اصغر یوسف‌نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: باید در بدنه اقتصادی دولت یک نفر به عنوان فرمانده باشد.

معاون پارلمانی سابق وزیر اقتصاد تاکید کرد: از نظر سازمانی و اداری، فرمانده اقتصادی دولت وزیر اقتصاد است و دستگاه‌های مرتبط هم باید از سیاست‌ها و دیدگاه‌های این وزارتخانه تبعیت کنند.

منتخب مردم ساری اظهار داشت: سیاست‌های بانک مرکزی باید از سیاست‌های وزارت اقتصاد تبعیت کند. تصمیم‌گیری‌های دولت نیز باید از این وزارتخانه تبعیت کند. اگر این موضوع اجرا نشود، مشکلات ادامه خواهد داشت.

یوسف‌نژاد ادامه داد: اگر فرماندهی اقتصاد متمرکز در کشور وجود نداشته باشد و سیاست‌ها همسو نباشد و وزارتخانه‌ها هماهنگی نداشته باشند، در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توفیقی نخواهیم داشت.

وی تاکید کرد: موفقیت ما در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تابعی از سیاست‌های متمرکز تحت فرماندهی واحد اقتصادی است.

منتخب مردم ساری علت تشتت در سیاست‌های اقتصادی دولت را برخی ضعف‌های قانونی و اجرایی خواند و گفت: رابطه اداری و سازمانی بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی با وزارت اقتصاد، نامشخص است.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده