ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مرد یهودی که روی آب راه می رفت -آکا

سایت دینی ، دین و اندیشه آکااحکام اسلامی آکاایران: مرد یهودی که روی آب راه می رفت مذهبی آکا ایران
,آکا ایران،مجله اینترنتی،مجله،آکا ایران،آتا,[categoriy]

مرد یهودی که روی آب راه می رفت

مرد یهودی که روی آب راه می رفت -آکامجله اینترنتی آتا ایران،مجله اینترنتی،مجله،آتا ایران،آتا

آکاایران: مرد یهودی که روی آب راه می رفت


یک روز امام علی (ع) از کنار یک یهودی گذشتند و آن یهودی با اسبش ( بدون این که اسبش وارد آب شود یاخیس شود ) از رود عبور می کرد ، پس در همان لحظه امام علی (ع) را صدا زد و عرض کرد : ای آقا ! اگر این چیزی که نزد من است نزد شما بود ، چکار می کردید ؟ امام علی (ع) در جوابش فرمودند : در جایت بایست ،سپس روی آب ایستاد و آن یهودی میخ کوب شد ، امام علی (ع) نزد او رفت ، آن گاه یهودی به امام علی (ع)گفت : ای جوان ! چه چیزی گفتی که آب برایت مانند سنگ شد ؟امام علی (ع) در جوابش فرمودند : تو چه چیزی گفتی که از آب عبور کردی ؟ آن یهودی در جواب  حضرت گفت : من اسم وصی پیامبر اسلام علی (ع) را بر زبان آوردم و از آب عبور کردم ، پس امام علی (ع) فرمودند :من همان وصی محمد (ص) هستم آن گاه آن یهودی گفت : حق است و اسلام آورد .

[ منبع این خبر سایت آکاایران-دینی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-دینی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده